Dlaczego warto zdecydować się na brafitting?

Kupno bielizny, zwłaszcza stanika to dla Ciebie prawdziwe wyzwanie. Nie wiesz, co robisz źle. Jak cywilizowany człowiek idziesz do sklepu, przymierzasz, kupujesz i następnego dnia myślisz sobie, że coś tu nie gra. Twój biust nie mieści się w miseczkach, co chwilę „coś” Cię uwiera. Nie jesteś sama. Wiele kobiet nie potrafi dobrać biustonosza. Może to dobry moment, aby zdać się na pomoc specjalistów? Sprawdźcie, dlaczego warto zdecydować się na brafitting.

Dlaczego warto zdecydować się na brafitting?

Naturalnie nasuwa się pytanie, czym właściwie jest brafitting? Jak możecie się słusznie domyślać, brafitting przywędrował do nas kilka lat temu z zagranicy i bardzo dobrze. Jest to nic innego, jak profesjonalne dopasowanie biustonosza przez specjalistę – brafitterkę.

Wydawać by się mogło, że właściwy dobór stanika jest dziecinnie prosty. Nie można być w większym błędzie. Wiele kobiet na całym świecie ma z tym ogromny problem. Gdy biustonosz jest źle dobrany to może:

 • Zaburzać właściwą postawę ciała,
 • Wywoływać ból ramion czy dłoni,
 • Inicjować bóle kręgosłupa,
 • Podkreślać mankamenty sylwetki,
 • Nie podtrzymywać piersi,

czy powodować powstawanie torbieli. Drogie Panie, lista jest naprawdę długa. Pewnie teraz rozumiecie, że właściwie dobrany biustonosz ma tak ogromne znaczenie dla waszego zdrowia. Naszym zdaniem, wiele przemawia na korzyść brafittingu. No dobrze, ale gdzie znaleźć taką usługę na Śląsku, a co dopiero w Bytomiu? Przychodzi nam na myśl tylko jedno takie miejsce – sklep Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek, który mieści się przy ulicy Dalekiej 31. Znajdziecie w nim nie tylko bieliznę, ale również możecie skorzystać z profesjonalnej usługi brafittingu.

Kilka słów o Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek

Właścicielką sklepu jest Pani Małgorzata Beczek, która jako profesjonalna brafitterka od wielu lat właściwie dobiera biustonosze swoim klientkom. Dowodów nie trzeba szukać daleko, TUTAJ możecie sprawdzić opinie. Brafitting to jedno, ale w ofercie sklepu znajdziecie również:

 • Bieliznę damską (tj. biustonosze, majtki),
 • Bieliznę męską,
 • Body,
 • Koszule nocne,
 • Piżamy,
 • Wyroby pończosznicze,

i wiele więcej. Musicie wiedzieć, że dostępny asortyment pochodzi wyłącznie od polskich producentów. Mamy dobrą wiadomość dla świeżo upieczonych i przyszłych mam, w sklepie nie brakuje koszul do karmienia piersią czy ciążowych. Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek czeka na klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 18:00. W soboty sklep jest czynny nieco krócej, bo od 9:00 do 14:00. No to co, żegnacie się ze starą bielizną i dobieracie właściwy biustonosz?

Bielizna & Braffiting Małgorzata Beczek

Zadbaj o swój biust. Zdecyduj się na profesjonalny brafitting!

Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek

ul. Daleka 31
41-923 Bytom
Tel.: 506 666 200
Facebook

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon