Edukids. Zajęcia edukacyjne dla dzieci. Nauka przez zabawę

Dzieci mają niesamowity potencjał przyswajania nowych informacji i uczenia się. Niestety, w szkole podstawowej nie zawsze ten potencjał jest aktywowany. Jeśli zależy Ci na rozwoju dziecka, polecamy zajęcia Edukids. To świetny sposób na naukę przez zabawę. Przeczytaj, jakie zajęcia są prowadzone w Edukids.

Edu Kids

Edukids to unikalny program zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, a także specjalnie przygotowane miejsce, gdzie dzieci poprzez zabawę uczą się i rozwijają swoje zainteresowania.

Każde dziecko jest unikalne: posiada własny styl uczenia się, indywidualny sposób poznawania otaczającego świata, odmienne zainteresowania i talenty. Zajęcia w Edukids dopasowane są do indywidualnych wzorców poznawania świata.

Angażują w równym zakresie 3 podstawowe zmysły:

  • słuch,
  • wzrok,
  • ruch.

Dzięki temu dzieci z radością pochłaniają nową wiedzę.

Zajęcia podzielone są na 3 kategorie:

  • Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak - zajęcia podzielone na kursy wiekowe, gdzie dzieci podczas zabawy poznają techniki zapamiętywania, uczą się szybko czytać, tworzą mapy myśli, a na koniec prowadzą eksperymenty chemiczne.
  • Edukido zajęcia z klockami LEGO - celem jest kształtowanie w dzieciach badawczej postawy wobec świata i uwolnienie potencjału, który w nich drzemie – bez narzuconych schematów, bez klucza i stereotypowego myślenia. Najlepszym sposobem na rozwój jest doświadczanie, dlatego prowadzący zapewniają pociechom warunki do twórczej zabawy z klockami LEGO.
  • Robotyka - na każdych zajęciach dzieci wraz z prowadzącymi budują i programują innego robota. Każdy robot to okazja do wyjaśnienia różnych zjawisk fizycznych poprzez krótkie pokazy i eksperymenty oraz do przybliżenia rozwiązań mechanicznych. Robot, aby zadziałał musi zostać zaprogramowany. Prowadzący pokazują, jak praktycznie wykorzystać tablet lub komputer. Uczą w ten sposób algorytmicznego i logicznego myślenia oraz blokowego języka programowania. Poznane konstrukcje, jak warunki i pętle występują praktycznie w każdym języku programowania. Ponadto budowanie z klocków rozwija małą motorykę dziecka, jego wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową.

Edukids to też niezapomniane i twórcze urodzinki. - Przeniesiemy Wasze pociechy w świat zabawy i nauki. Wybieracie tematykę a nasi instruktorzy prowadzą wspaniałe urodzinki dbając o wszystkie szczegółowy - zachęcają organizatorzy.

Zajęcia ruszają od października 2021. Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia z klockami Lego - Robotyka
Ewelina Paprocka - Talik
Tel.: 500 076 880
bytom@edukido.com.pl

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak
Sylwia Ciesielska
Tel.: 500 076 804
biuro@bytom.bystrzak.org

Zajęcia odbywają się w Szombierkach

Centrum Edukids
Wyzwolenia 86
41-907 Bytom - Szombierki
naprzeciw Kauflanda przy Sali Zabaw Magiczna Kraina


Serdecznie zapraszamy również na dni otwarte:
4-5 września 2021 r.,
11-12 września 2021 r.


Subskrybuj bytomski.pl

google news icon