Ferie zimowe w Agorze Bytom. Galeria handlowa rozda 500 bezpłatnych zaproszeń

Bilety do kina, wejściówki na kręgle i ściankę wspinaczkową oraz kupony na pizzę — to tylko niektóre z 500 zaproszeń, które będą do zdobycia już od dziś (29 stycznia). Galeria handlowa Agora Bytom ma mnóstwo pomysłów na zaczynające się właśnie ferie zimowe.

Ferie to czas dla uczniów, w którym mają odpocząć i dobrze się bawić. Agora Bytom ma mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, dlatego zapraszamy dzieci i młodzież właśnie do nas — mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Jest w czym wybierać! Na najmłodsze dzieci czeka sala zabaw Lulu, a w niej duży małpi gaj ze zjeżdżalnią, tematyczne domki oraz kącik dla maluszków. Starsi mogą poszaleć na kręglach lub zagrać w bilarda w klubie Pin-Up!, a także spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej StepUp!. Emocje związane z rywalizacją zapewni z kolei laserowy paintball w Laserhouse.

W Cinema City można zobaczyć hitowe i premierowe tytuły, m.in. uwspółcześnioną wersję „Akademii Pana Kleksa”, japońskie anime nagrodzone niedawno Złotym Globem, czyli „Chłopiec i czapla” (reż. Hayao Miyazaki) oraz wesołą bajkę „Pies i robot” o przyjaźni tytułowych bohaterów, nagrodzoną Europejską Nagrodą Filmową w kategorii najlepszy film animowany. Dla najmłodszych widzów przygotowaną imprezową bajkę z ich ulubienicą Świnką Peppą („Świnka Peppa: Impreza w kinie”) oraz liczne filmy animowane, m.in. „Wyfrunięci”, „Wyspa Puffinów: nowi przyjaciele” czy „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”. A każdy, kto zmęczył się dobrą zabawą, może posilić się w pizzerii Anaconda.

Jak zdobyć bezpłatny voucher?

Akcja rozpoczyna się wraz z początkiem ferii zimowych, czyli dziś, poniedizałek 29 stycznia, i potrwa do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 10 lutego. Za zakupy na kwotę min. 100 zł na jednym paragonie będzie można otrzymać jeden z przygotowanych 500 voucherów. Paragon należy okazać w punkcie informacyjnym na poziomie 0 (działa od poniedziałku do soboty w godz. 9-21) i tam odebrać zaproszenie. Na voucherze będą podane niezbędne szczegóły, w tym data do kiedy można go wykorzystać.

500 voucherów na ferie w Agorze Bytom:

  • 100 biletów na filmy do kina Cinema City,
  • 50 biletów na kręgle do klubu Pin-Up!,
  • 50 biletów na bilard do klubu Pin-Up!,
  • 100 biletów na ściankę wspinaczkową StepUp!,
  • 100 biletów do sali zabaw dla dzieci Lulu,
  • 50 biletów na laserowy paintball do Laserhouse,
  • 50 zaproszeń na pizzę do Anaconda Pizza&Resto.

Szczegóły oraz regulamin akcji są również dostępne na Facebooku i stronie internetowej galerii Agora Bytom.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon