Ferie zimowe w Plejadzie – na wesoło i twórczo!

Okres ferii szkolnych to nie czas na nudę! Atrium Plejada stawia na twórczą zabawę i w przerwie od nauki zachęca najmłodszych do udziału w warsztatach. Będzie wesoło, kreatywnie i ciekawie. Tworzenie biżuterii, malowanie akwarelami, zajęcia z programowania i robotyki – to tylko niektóre z aktywności zaplanowanych w okresie ferii w Atrium Plejada. Do zimowej akcji włączyli się także najemcy galerii, oferując w tym czasie korzystne rabaty na wybrany asortyment.

Warsztaty foto1

Zimowe aktywności rozpoczną się w środę (16 lutego) od zajęć z malowania akwarelami dla dzieci i młodzieży (w wieku 12-18 lat). Początek warsztatów przewidziano na godzinę 16.00; czas ich trwania: 180 minut. Na zajęcia obowiązują zapisy internetowe; maksymalna liczba uczestników to 10 osób. Natomiast 17 i 18 lutego zaplanowano warsztaty z tworzenia biżuterii z drutu aluminiowego. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach 10-osobowych, o 16.00 oraz 17.45. Nie obowiązują na nie zapisy. Czas trwania spotkań: 90 minut. Szycie przytulanek i tworzenie zakładek do książek to z kolei sobotnia atrakcja (19 lutego), przygotowana z myślą o miłośnikach ręcznych robótek. Zajęcia odbędą się w dwóch 10 osobowych grupach o godz. 12.00 i potrwają około 90 minut. Nie obowiązują na nie zapisy.

W środę (23 lutego) młodzi bytomianie będą mogli wziąć udział w zajęciach z tworzenia biżuterii z koralików. Zajęcia odbędą się w dwóch 10 osobowych grupach o godzinach 16.00 oraz 17.45 i potrwają około 90 minut. Nie obowiązują na nie zapisy. Tworzenie kolorowych magnesów na lodówkę to świetna zabawa! Chętni będą mogli zrobić kreatywne magnesy podczas czwartkowych warsztatów (24 lutego), które odbędą się dla 10-osobowej grupy o godz. 15.00. Zajęcia potrwają około 90 minut. Nie obowiązują na nie zapisy. Z kolei 25 i 26 lutego mali inżynierowie będą mogli wziąć udział w warsztatach z robotyki WeDo wykorzystujących klocki Lego i komputery. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się budowania i programowania prostych konstrukcji. Każdego dnia zaplanowano 3 spotkania w grupach po 10 osób. W piątek zajęcia odbędą się o 16.00, 17.15 i 18.30. Natomiast w sobotę o 12.00, 13.15 i 14.30. Nie obowiązują na nie zapisy. Czas trwania: około 60 minut. Warsztaty realizowane będą w strefie warsztatowej, zlokalizowanej między Hebe i Orange.

- Zapraszamy do Atrium Plejada dzieci i młodzież, które pozostają podczas ferii w mieście. Przez dwa tygodnie, od środy do soboty, najmłodsi bytomianie będą mogli wziąć udział w warsztatach o różnej tematyce mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada w Bytomiu i dodaje: – Zajęcia plastyczne, szycie maskotek, robienie biżuterii czy robotyka WeDo - to tylko kilka propozycji na to, jak można przyjemnie i pomysłowo spędzić ferie zimowe. Ciekawa zabawa i dobry humor gwarantowane.

Do akcji włączyli się także najemcy galerii, oferując uczestnikom warsztatów atrakcyjne obniżki. Smakosze lodów mają okazję skorzystać ze specjalnej ceny na desery lodowe z 3 gałkami i dodatkami w Lodziarni Grycan. Księgarnia Świat Książki z kolei kusi 25% rabatem na książki dla dzieci i młodzieży, natomiast sklep ELF Zabawki proponuje aż 30% rabatu na całą ofertę z wyłączeniem wyprzedaży i produktów LEGO. 15% zniżkę na wszystkie artykuły przygotował także sklep Bartek, taką samą wysokość rabatu proponuje Novus Optyk – na kompletną parę okularów oraz badanie wzroku gratis dla osoby dorosłej.

Aktualny program zimowych aktywności znajduje się na stronie atrium-plejada.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon