Ferie zimowe z klockami LEGO w Bytomiu

Edukido Bytom oraz Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak zapraszają na całodniowe warsztaty podczas ferii zimowych. Dzieci czeka nauka poprzez zabawę z klockami LEGO, figury geometryczne, matematyka z klockami, sylabowa gra słów i podstawy angielskiego z klockami.

Edu Kids zdjęcie główne2

Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Centrum Edukido w Szombierkach przy ul. Wyzwolenia 86 w dwóch terminach: 14 - 18 lutego oraz 21 - 25 lutego 2022. Organizatorzy zapewniają opiekę doświadczonych instruktorów i wychowawców, 8 godzin zajęć każdego dnia (od 7:00 do 15:00), ubezpieczenie NNW, zabezpieczenie medyczne, grupy warsztatowe do 12 dzieci.

Program warsztatów będzie obejmować: codzienne zajęcia Edukido z klockami LEGO, zajęcia ogólnorozwojowe, kreatywne i manualne, kinoteka z LEGO (seanse filmowe ze świeżo przygotowanym popcornem), zajęcia robotyki i na akumulatorach Technic, misja na Marsa. W trakcie ferii Twoje dziecko dowie się m.in. czy LEGO pływa, jak jest na średniowiecznym zamku, na czym będzie polegać misja na Marsa oraz jak działa grawitacja.

Koszt warsztatów za jeden dzień wynosi 110 zł. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 500 076 880 i 500 076 804.

*LEGO to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejszy program, materiały reklamowe oraz witryna internetowa nie są sponsorowane, autoryzowane ani wspierane przez Grupę LEGO

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Glowne zdjecie

Jak wyglądąć stylowo za niewielkie pieniądze?

Kołobrzeg Re:Generacja plaża

Kołobrzeg. Odkryj jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Mikołajki z lotu ptaka

Aktywny urlop z historią w tle? Postaw na Warmię i Mazury!

Wakacje w mieście Pruszcz Gdański

Atrakcyjne lato nad morzem? Pruszcz Gdański zaprasza!

Międzyzdroje panorama

Międzyzdroje - miasto w którym każdy znajdzie coś dla siebie

Zdjęcie Główne Superprezenty

Problem z prezentem? Podaruj niezapomniane przeżycia