Gra miejska i teatralna z bytomskimi zwierzakami w Parku Zamkowym w Miechowicach

W środę 20 października 2021 r. w Parku Zamkowym przy pałacu Tiele-Wincklerów w Miechowicach odbędzie się gra miejska i teatralna zarazem. Na wydarzenie zaprasza Fundacja "W to mi graj".

Bytomskie zwierzaki zapraszają na wyjątkową grę miejską i teatralną, fascynującą rozgrywkę, dziejącą się w przestrzeni Bytomia, miechowckim Parku Zamkowym.

Początek imprezy o godz. 11.30. Udział w grze miejskiej jest wolny.

Park zamkowy w okolicach pałacu Tiele-Wincklerów w Miechowicach (ul. Dzierżonia, Bytom) stanie się planszą fabularnej gry miejskiej pt. "Strefa B(ytom). Futurologia i ekologia".

Uczestnicy gry przeniosą się w niedaleką przyszłość, do drugiej połowy XXI w. W wyniku niezbadanych dotąd anomalii, związanych z gwałtownymi zmianami klimatycznymi, niedoborami wody oraz pogorszeniem się warunków środowiskowych – na świecie pojawili się "zwierzoludzie", istoty będące skrzyżowaniem człowieka z różnymi gatunkami zwierząt.

Wyobraźmy sobie teraz, że – zupełnie niechcący – odkryliśmy Strefę B. i znaleźliśmy pośród niej zwierzopodobnych mieszkańców! Czy będziemy mieć odwagę, aby udzielić im pomocy w razie potrzeby, nie zważając na ich wygląd i nieprzewidywalne zachowania? A może wspólnie uda nam się poprawić stan naszej planety?

- Gra dla wszystkich, małych i dużych, kwadratowych i podłużnych, wesołych i pochmurnych - zachęcają organizatorzy.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon