Graj w tenisa w komfortowych warunkach, czy to zimą, czy latem. Silesia Club Bytom zaprasza

Niektórzy fani tenisa ziemnego rezygnują ze swojej pasji w zimowe miesiące. Wiadomo, najlepiej gra się na świeżym powietrzu. Ale nie trzeba wieszać butów tenisowych na kołku w zimie, można skorzystać z oferty Silesia Club Bytom, gdzie gra w tenisa jest przyjemnością przez cały rok. Przekonajcie się sami!

Graj w tenisa w komfortowych warunkach, czy to zimą, czy latem. Silesia Club Bytom zaprasza

Silesia Club Bytom to jeden z najbardziej nowoczesnych i komfortowych kompleksów sportowych na Górnym Śląsku. Znajduje się w dzielnicy Miechowice, przy ul. Dzierżonia 19. Oferuje możliwość gry w squasha, tenis ziemny i piłkę nożną, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jednak to nie wszystko! Można tu również pograć w tenis stołowy czy bilard. A po wysiłku – można skorzystać z odnowy biologicznej, w tym z sauny.

Graj w tenisa w komfortowych warunkach, czy to zimą, czy latem. Silesia Club Bytom zaprasza

Aż trzy korty do tenisa ziemnego pod dachem

Kompleks jest szczególnie lubiany przez tenisistów. Hieronim chwali go w recenzjach w Google Maps: „Czysta i ciepła hala tenisowa. Doskonałe oświetlenie”. Kortów tenisowych ze sztuczną trawą pod dachem jest tu aż trzy. Do tego klatki do squasha (4) oraz boisko do piłki nożnej, na którym w okresie zimowym zapewnione są idealne warunki do treningu dla dzieci. Silesia Club umożliwia grę przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. W okresie letnim boczne drzwi są otwierane, dzięki czemu gra odbywa się na świeżym powietrzu.

Inni użytkownicy kompleksu podkreślają w recenzjach, że przed klubem jest duży, komfortowy parking i że to dobrze zagospodarowane i wyposażone miejsce.

Na terenie obiektu są też:

  • recepcja,
  • szatnie,
  • kawiarnia i mini-bar.
Graj w tenisa w komfortowych warunkach, czy to zimą, czy latem. Silesia Club Bytom zaprasza

Treningi dla początkujących i zaawansowanych oraz szkółka dla dzieci

Silesia Club Bytom oferuje swoim klientom również udział w treningach zorganizowanych, w tym tenisa ziemnego, oraz wynajem hali do gry w wyżej wymienione dyscypliny.

Dobrze poczują się tu zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i początkujący. Kadra bytomskiego centrum sportowego wprowadzi zarówno dzieci, jak i dorosłych w świat tenisa, squasha i piłki nożnej poprzez ciekawe zajęcia, ucząc tak podstaw, jak i zaawansowanych technik. Treningi są tu prowadzone na każdym poziomie zaawansowania, dla zawodników w każdym wieku, tak w grupach, jak i indywidualnie.

Silesia Club Bytom ma bardzo szeroką oferta dla najmłodszych, organizując zajęcia dla dzieci już od 4. roku życia, a w czasie ferii, czy wakacji - półkolonie sportowe w kilku grupach wiekowych.

Do tego klub ma wypożyczalnię sprzętu sportowego, więc nie trzeba na początku przygody z daną dyscypliną sportu inwestować za dużo w odpowiednie akcesoria.

To co, z kim widzimy się na korcie w Silesia Club Bytom?

Silesia Club Bytom,
Miechowice, ul. Dzierżonia 19,
Tel. 691-493-100
WWW: https://silesiaclub.com/
E-mail: biuro@silesiaclub.com, manager@silesiaclub.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon