Hokejowa Polonia z nowym sponsorem i licencją zaczynają przygotowania do sezonu

Zawodnicy TMH Polonia Bytom mogą spokojnie przygotowywać się do sezonu Hokej Ligi 2013/2014. 25 lipca Komisja Licencji Klubowych PZHL i spółki PHL przyznała bytomskiemu klubowi licencję na grę w nadchodzącym sezonie. Kolejną dobrą informacją jest podpisanie przez niebiesko-czerwonych umowy sponsorskiej z Agorą Bytom.

Nowy sponsor będzie nie tylko wspierał naszych hokeistów, którzy powrócili do elity, ale również nasze dziewczęta. W sezonie 2013/2014 bytomskie hokeistki staną przed szansą wywalczenia piątego z rzędu Mistrzostwa Polski.

Agora Bytom regularnie wspiera bytomski sport. W poprzednich latach galeria współpracowała m.in. z piłkarską Polonią Bytom organizując bardzo efektowne prezentacje drużyny. Gościła także bytomskich olimpijczyków z Londynu przed ich wylotem na igrzyska. Teraz doszło do zacieśnienia współpracy z hokeistami.

Tradycje hokejowe w Bytomiu są bardzo silne, a sezon 2012/2013 był dla sportowców szczególnie udany. Żeńska drużyna po raz czwarty z rzędu sięgnęła po tytuł Mistrza Polski, pokonując w finale UKHK Unię Oświęcim. W tym samym czasie seniorzy klubu po zaciętej serii finałowej pokonali faworyzowaną drużynę MMKS Podhale, awansując do Ekstraligi. Z pewnością w tym roku przed bytomskimi sportowcami kolejne sukcesy.

W zamian za świadczenia sponsorskie, logotyp Agory będzie widoczny na wszystkich meczach domowych drużyny. – Jest nam bardzo miło, że udało nam się pozyskać tak solidnego partnera, jak Agora Bytom. Dziękujemy za zaufanie i liczymy, że będziemy mogli wspólnie świętować kolejne sukcesy klubu – mówi Marek Stebnicki, prezes THM Polonii Bytom.

Polonia Bytom rozpocznie rozgrywki w sezonie 2013/2014 Polskiej Ligi Hokeja we wrześniu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon