Ich pasją jest kuchnia. Poznaj Ambasadorów Max Kuchnie z Bytomia

– Dla nas przysłowiowy poniedziałek nie istnieje, bo my zawsze chętnie przychodzimy do pracy – mówi Justyna Cierpka, projektantka studia D.T. „Pod Kasztanem” z Bytomia i trudno jej się dziwić, skoro – jak twierdzi – jej praca to jej największa pasja. Dlaczego projektowanie kuchennych pomieszczeń może być tak fascynujące, czy ich urządzaniu można poświęcić się bez reszty i jak znaleźć sposób na kuchnię idealną? Poznaj bytomskie studio należące do sieci Max Kuchnie „od kuchni”.

Ambasadorzy sieci max kuchnie studio meblo d t pod kasztanem w bytomiu

Ambasadorzy sieci Max Kuchnie

Jeżeli kiedykolwiek projektowaliśmy jakiekolwiek pomieszczenie w naszym domu, z pewnością zdajemy sobie sprawę z tego, jak wymagające jest to zadanie. Jednak projekt kuchni to jeszcze wyższa szkoła jazdy, bo kuchnia nie tylko powinna ładnie wyglądać, ale przede wszystkim musi być funkcjonalna. A efektywne połączenie tych dwóch elementów wymaga sporej dawki wiedzy, umiejętności, ale i zmysłu estetycznego.

Do sieci Max Kuchnie należy już ponad 300 salonów meblowych w całej Polsce. To właśnie w nich znajdziecie ludzi z pasją, którzy w projektowanie kuchni angażują się na sto procent. To projektanci i właściciele studiów kuchennych, którzy podążając za głosem swojego serca, realizują się w swojej pracy. Historie wybranych z nich możecie poznać w wyjątkowej serii „Ambasadorzy sieci Max Kuchnie”. Na start – studio D.T. „Pod Kasztanem” z Bytomia.

Poznaj studio D.T. „Pod Kasztanem” od kuchni

„Pod Kasztanem” to firma prowadzona przez rodzinę, w której tradycje związane z praca z drewnem sięgają aż 1910 roku! Sam salon mebli powstał w Tarnowskich Górach, a jego pierwsza siedziba mieściła się w budynku, przy którym rosły dwa rozłożyste kasztanowce – stąd też nazwa studia. Obecnie z jego usług można skorzystać w Bytomiu.

- Nasza firma jest firmą rodzinną i, choć działa w zmieniającym się z biegiem lat składzie, to wszyscy o nią dbamy najlepiej jak potrafimy – mówi Justyna Cierpka, projektantka studia „Pod Kasztanem”, założonego przez jej rodziców. To właśnie m.in. rodzinna atmosfera sprawia, że w tym salonie już od progu można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Ale nie tylko, bo w powietrzu unosi się tam również radość i satysfakcja płynąca z wykonywanej pracy. - Ja właściwie nie chodzę do pracy. Robię coś, co uwielbiam i nie mam alternatywy, do której chciałabym się zwrócić – podkreśla pani Justyna, ciesząc się z tego, że w życiu może robić to, co lubi.

A jeżeli chcecie poznać pełen przepis na satysfakcjonujące życie zawodowe i zobaczyć, jak w salonie „Pod Kasztanem” powstają kuchnie marzeń, polecamy obejrzeć pierwszy odcinek serii „Ambasadorzy Max Kuchnie”!

Tu powstają jedne z najpiękniejszych kuchni na Śląsku

W studiu „Pod Kasztanem” powstają kuchnie na wymiar w różnym stylu – doskonale dopasowane do gustu klientów i w maksymalnym stopniu wykorzystujące potencjał kuchennych pomieszczeń. Od ultranowoczesnych poprzez klasyczne, aż po aranżacje w stylu retro czy vintage – nie ma stylu, w którym projektanci bytomskiego salonu nie byliby w stanie zaprojektować pięknego i ergonomicznego wnętrza.

Co więcej, tak jak i w innych salonach należących do sieci Max Kuchnie, tak i w tym, zamówić można nie tylko zabudowę meblową wraz z jej montażem, lecz także odpowiedni sprzęt AGD, funkcjonalne wyposażenie szafek, kuchenne akcesoria czy dekoracyjne dodatki.


W skrócie, w studiu „Pod Kasztanem” urządzić można całą kuchnię w jednym miejscu. A gdzie konkretnie? Salon zlokalizowany jest w Bytomiu, przy ul. Stolarzowickiej 209. Chcecie poczuć wyjątkową atmosferę i poznać ludzi z pasją? Wstąpcie i przekonajcie się sami! To właśnie tam czeka na was wymarzona kuchnia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon