II Śląska Liga Biegowa ponownie w Bytomiu. W Parku Kachla rywalizowały dzieci i młodzież [ZDJĘCIA]

W Parku Kachla odbyły się trzecie zawody cyklu II Śląska Liga Biegowa. Podczas wydarzenia rywalizowały ze sobą dzieci i młodzież z rocznika 2008 i młodsze. Najdłuższym możliwym dystansem do pokonania było 1000 metrów.

II Śląska Liga Biegowa w Bytomiu

W sobotę, 15 kwietnia odbyły się trzecie zawody w cyklu II Śląska Liga Biegowa. Pierwsze dwa biegi odbyły się 22 października i 5 listopada zeszłego roku w Radzionkowie. W zawodach wzięła udział dzieci i młodzież urodzona najpóźniej w 2008 roku.

Długość trasy, na której odbywała się rywalizacja, była uzależniona od wieku uczestników. Najmłodsi rywalizowali na odcinku 200 metrów, kolejne grupy wiekowe miały do pokonania 300, 400 i 600 metrów, natomiast najstarsi musieli przebiec 1000 metrów.

Wyniki rywalizacji zostaną dopisane do ogólnej klasyfikacji cyklu. Biegacze zostaną w niej uwzględnieni, jeżeli wezmą udział przynajmniej w dwóch biegach. Natomiast w przypadku udziału we wszystkich czterech biegach, do klasyfikacji generalnej będą brane pod uwagę punkty w trzech biegach, w których zawodnik uzyskał najlepsze wyniki. Termin ostatnich zawodów zostanie podany w najbliższych dniach.

Góra Miłości

Może Cię zainteresować:

Na Górze Miłości po raz kolejny pojawiły się walentynkowe dekoracje. Zobacz zdjęcia

Autor: Aleksandra Szlęzak

13/02/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon