Ilona Adamska w Bytomiu promowała książkę

Podczas spotkania Ilona Adamska wraz z Ryszardem Rembiszewskim opowiadali o powstaniu książki "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach. Dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na dzieci chore na raka z łódzkiej Fundacji „Krwinka”, której ambasadorem jest znany aktor Bartosz Opania.

Bytomski4 felpromo

Autorka przeprowadziła cykl rozmów z interesującymi mężczyznami ze świata sztuki, biznesu, polityki, sportu, którzy w zabawny, ale i wzruszający sposób opowiedzieli o kobietach swojego życia czy o najpiękniejszych wspomnieniach, a także podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat kobiet w ogóle.

Henryk Sienkiewicz napisał: "„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie.”. Bodźcem do napisania książki "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach" z pewnością była dobroć serca. Książka, której premiera zbliża się wielkimi krokami, będzie stanowić jednak nie tylko miłą lekturę i rozrywkę – przyświeca jej także inny cel: Ilona Adamska dochód ze sprzedaży książki wysyła na konto łódzkiej Fundacji „Krwinka” pomagającej dzieciom zmagającym się z nowotworami. – Dzięki książce, która łączy interesującą dla wielu kobiet tematykę i zajmujących bohaterów, chcemy zgromadzić fundusze potrzebne na rehabilitację dzieci, przejazdy na trasie klinika - dom oraz na pobyt rodziców w hotelach przyszpitalnych – mówi Ilona Adamska.

Spotkanie promujące książkę zorganizowano w Biurze Promocji Bytomia. Wielkie serce okazali również goście, którzy kupowali kilka egzemplarzy ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Wyjątkowe spotkanie wymagało znakomitej oprawy muzycznej. Wydarzenie uświetnił koncert duetu Martyny i Wiesława Ciecieręgów.

Antoine de Saint-Exupéry, autor książki pt. "Mały Książę", stwierdził: "Pustynię upiększa to że gdzieś w sobie kryje studnię.". Talent jest jak studnia, z której możemy nieustannie czerpać kolejne inspiracje. Wzruszająca jest chwila, kiedy uświadamiamy sobie, że ludzie wykorzystują swój talent do tego, aby pomóc innym.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Die Wespe

Niemcy kręcą serial w klimatycznym bytomskim pubie

Ostafin strycharski

Bytomianie otrzymali Paszporty „Polityki”

Uroczyste otwarcie wystawy

„Rozbarczanie na starej fotografii”

Byt rynek111

Zespołowa gra miejska na ulicach Bytomia....

Byt 12

Kto już zna "Śląskiego Kopciuszka"? Spotkanie z...

Bytomski2 wycieczki2

Dwie wycieczki jednego dnia

Bytomski2 piecha

Piecha na Rynku 7