Jak dobrać biustonosz? To proste, z pomocą brafitterki!

Biustonosz to ten element garderoby, bez którego nie może się obejść żadna kobieta i nic w tym dziwnego. Niestety, płeć piękna ma ogromny problem z jego właściwym doborem. Braletki, balkonetki czy push up-y kuszą ze sklepowym półek, ale rola stanika nie sprowadza się tylko do podkreślenia atutów indywidualnej sylwetki, wpływa również na zdrowie jego właścicielki. Naturalnie nasuwa się pytanie, jak dopasować stanik? Tu z pomocą przychodzi specjalistka – brafitterka. Czym się właściwie zajmuje? Szczegóły poniżej.

Brafitterka – dlaczego warto skorzystać z jej pomocy?

Powodów jest naprawdę wiele. Brafitterka to profesjonalistka, która dobrze wie, jak dobrać biustonosz do indywidualnych potrzeb swoich klientek, tak aby czuły się one komfortowo i to przez cały czas. To właśnie biustonosz wpływa na ich zdrowie i właściwą postawę ciała. Niestety, gdy jest on źle dobrany, nie tylko podkreśla mankamenty kobiecej sylwetki, ale również inicjuje:

  • Bóle: ramion, dłoni, kręgosłupa,
  • Migreny,
  • Guzki,
  • Włókniaki,
  • Torbiele,

i wiele więcej. Dlaczego kobiety robią sobie taką krzywdę? Cóż, nie są do końca świadome, że uniwersalny biustonosz nie istnieje, a wymarzona braletka, super push-up bez fiszbin czy soft podkreśli to, co tak uparcie pragną ukryć.

Biustonosz Ravenna K677

Z drugiej strony, płeć piękna kieruje się ceną. Często sięga po modele zagranicznych, a nie krajowych producentów, których rozmiarówka jest mocno ograniczona. Polscy producenci oferują biustonosze w obwodzie od 60 do 100 i miseczkach od A do M , czyli staniki dla każdego biustu, obwodu, miseczki.

Kiedy udać się do brafitterki?

Im szybciej, tym lepiej. Podczas spotkania brafitterka ustali wspólnie z klientką jej rozmiar, a także krój biustonosza (np. balkonetka, braletka z koronką, push up bez fiszbin, biustonosz Semi Soft czy soft . Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to również zmierzy jej obwody. Następnie specjalistka przedstawi kilka propozycji, a klientkę czeka zakładanie każdego stanika z osobna. Po każdym założeniu brafitterka upewni się, czy dany model pasuje, aż w końcu znajdzie ideał, który zadowoli obie strony. No dobrze, a czy brafitterkę można odwiedzić wyłącznie w salonie z kobiecą bielizną? Spokojnie, osoby zabiegane mogą skorzystać m. in. z naszego formularza kontaktowego. To takie proste.

Biustonosz ERBA M BRALETTE

Dobór biustonosza- jakie daje korzyści?

Dobre pytanie. Dobrze dobrany stanik kształtuje biust, podkreśla atuty kobiecej sylwetki i subtelnie ukrywa jej mankamenty. Kręgosłup również może odpocząć, ponieważ nie jest już przeciążony. Oczywiście, nie można zapominać o regularności. Płeć piękna cielistą bardotkę lub czarną braletkę, powinna zakładać każdego dnia. Ludzki organizm z pewnością poczuje różnice.

FIGI AV 1916

A co ze strojem kąpielowym?

Okazuje się, że brafitterka może pomóc w znalezieniu idealnego stroju kąpielowego, który jest niezbędnym elementem wakacji, zwłaszcza w nadmorskiej scenerii. Bikini, kostium jednoczęściowy a może strój kąpielowy na fiszbinach z modnym printem? Cóż, brafitterka stworzy idealny zestaw, dopasowany do danej sylwetki. Urlop z pewnością będzie można zaliczyć do udanych.

Bagatelle zaprasza!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon