Jak dobrać biustonosz? To proste, z pomocą brafitterki!

Biustonosz to ten element garderoby, bez którego nie może się obejść żadna kobieta i nic w tym dziwnego. Niestety, płeć piękna ma ogromny problem z jego właściwym doborem. Braletki, balkonetki czy push up-y kuszą ze sklepowym półek, ale rola stanika nie sprowadza się tylko do podkreślenia atutów indywidualnej sylwetki, wpływa również na zdrowie jego właścicielki. Naturalnie nasuwa się pytanie, jak dopasować stanik? Tu z pomocą przychodzi specjalistka – brafitterka. Czym się właściwie zajmuje? Szczegóły poniżej.

Brafitterka – dlaczego warto skorzystać z jej pomocy?

Powodów jest naprawdę wiele. Brafitterka to profesjonalistka, która dobrze wie, jak dobrać biustonosz do indywidualnych potrzeb swoich klientek, tak aby czuły się one komfortowo i to przez cały czas. To właśnie biustonosz wpływa na ich zdrowie i właściwą postawę ciała. Niestety, gdy jest on źle dobrany, nie tylko podkreśla mankamenty kobiecej sylwetki, ale również inicjuje:

  • Bóle: ramion, dłoni, kręgosłupa,
  • Migreny,
  • Guzki,
  • Włókniaki,
  • Torbiele,

i wiele więcej. Dlaczego kobiety robią sobie taką krzywdę? Cóż, nie są do końca świadome, że uniwersalny biustonosz nie istnieje, a wymarzona braletka, super push-up bez fiszbin czy soft podkreśli to, co tak uparcie pragną ukryć.

Biustonosz Ravenna K677

Z drugiej strony, płeć piękna kieruje się ceną. Często sięga po modele zagranicznych, a nie krajowych producentów, których rozmiarówka jest mocno ograniczona. Polscy producenci oferują biustonosze w obwodzie od 60 do 100 i miseczkach od A do M , czyli staniki dla każdego biustu, obwodu, miseczki.

Kiedy udać się do brafitterki?

Im szybciej, tym lepiej. Podczas spotkania brafitterka ustali wspólnie z klientką jej rozmiar, a także krój biustonosza (np. balkonetka, braletka z koronką, push up bez fiszbin, biustonosz Semi Soft czy soft . Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to również zmierzy jej obwody. Następnie specjalistka przedstawi kilka propozycji, a klientkę czeka zakładanie każdego stanika z osobna. Po każdym założeniu brafitterka upewni się, czy dany model pasuje, aż w końcu znajdzie ideał, który zadowoli obie strony. No dobrze, a czy brafitterkę można odwiedzić wyłącznie w salonie z kobiecą bielizną? Spokojnie, osoby zabiegane mogą skorzystać m. in. z naszego formularza kontaktowego. To takie proste.

Biustonosz ERBA M BRALETTE

Dobór biustonosza- jakie daje korzyści?

Dobre pytanie. Dobrze dobrany stanik kształtuje biust, podkreśla atuty kobiecej sylwetki i subtelnie ukrywa jej mankamenty. Kręgosłup również może odpocząć, ponieważ nie jest już przeciążony. Oczywiście, nie można zapominać o regularności. Płeć piękna cielistą bardotkę lub czarną braletkę, powinna zakładać każdego dnia. Ludzki organizm z pewnością poczuje różnice.

FIGI AV 1916

A co ze strojem kąpielowym?

Okazuje się, że brafitterka może pomóc w znalezieniu idealnego stroju kąpielowego, który jest niezbędnym elementem wakacji, zwłaszcza w nadmorskiej scenerii. Bikini, kostium jednoczęściowy a może strój kąpielowy na fiszbinach z modnym printem? Cóż, brafitterka stworzy idealny zestaw, dopasowany do danej sylwetki. Urlop z pewnością będzie można zaliczyć do udanych.

Bagatelle zaprasza!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Jak kupić dobry materac okladka

Jak kupić dobry materac?

Bagatelle Zdjęcie główne

Balkonetka, braletka, Soft czy Semi Soft – który wybrać?

SUKIENKA PLAZOWA F150 509 CZARNY

Jednoczęściowy czy dwuczęściowy? jak wybrać strój kąpielowy

Pexels gustavo fring 4148842 6540d304e1216

Czym kierować się przy wyborze idealnego miejsca na wakacje?

Historia nie musi być nudna dla młodzieży. Przykład? Śląskie Centrum Wolności i Solidarności

Historia nie musi być nudna dla młodzieży

Pszok 1

PSZOK poleca się na wiosenne porządki

Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Magiczne miejsce na mapie Bytomia