Jaki prezent na 18 urodziny wybrać - najlepsze propozycje

Zadanie, aby znaleźć idealny prezent na 18. urodziny dla dziewczyny, nie należy do najłatwiejszych. Oczekiwania są bardzo duże – i trudno się dziwić. Są to przecież wyjątkowe urodziny, na które czeka się od dawna. Dlatego też chciałoby się, aby każde związane z nimi element był doskonały. Co więc wybrać?

Główne shutterstock 1643993206

Na szczęście możliwości, jeśli chodzi o osiemnastkowe prezenty, jest całkiem sporo. Można sięgnąć zarówno po coś klasycznego i uniwersalnego, jak też zdecydować się na coś zupełnie innego, nietypowego. Każda z tych opcji ma swoje zalety, ponieważ jednak mowa tu o jedynym w swoim rodzaju dniu, niepowtarzalnym święcie, drugi wariant wydaje się bardziej odpowiedni. To szczególnie dobry wybór zwłaszcza wówczas, gdy chcesz się, aby podarowany na urodziny upominek stał się pamiątką na lata.

personalizowana świeca dla przyjaciółki

Warto w związku z tym sięgnąć po personalizowany prezent na 18 urodziny dla dziewczyny. Tego rodzaju upominki można ozdobić samodzielnie wybieranymi napisami, a w niektórych przypadkach również zdjęciami – to wspaniały sposób na to, aby zadedykować swój prezent stosownie do okoliczności. W swojej dedykacji można odwołać się zarówno do obchodzonego właśnie święta, jak też do osoby będącej głównym bohaterem wydarzenia. Dedykacja może być poważna i Elegancka, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby była lekka i zabawna. Koniec końców osiemnaste urodziny to przecież święto bardzo radosne – nieco humoru na pewno nie zaszkodzi.

prezent na 18 urodziny dla dziewczyny

Pomysł na osiemnastkowy prezent dla dziewczyny

Ciekawym pomysłem, jeśli chodzi o prezent na osiemnastkę dla dziewczyny, jest kieliszek do wina z miarką i imieniem SKALA. Skoro osiemnaście lat właśnie zostało ukończone, śmiało można postawić na taki prezent – absolutnie nie będzie on niestosowny. Wręcz przeciwnie – na pewno sprawi obdarowanej wiele radości… a czy zostanie w przyszłości wypełniony winem czy jakimkolwiek innym napojem, to już nie ma w tym momencie większego znaczenia. A co jeśli nie kieliszek?

Zabawna propozycję będzie personalizowana świeca dla przyjaciółki SPALĘ CI DOM. Groźba ma to wymiar oczywiście wyłącznie humorystyczny, podobnie jak cały prezent – jest lekka i zabawna, w sam raz na poprawę nastroju. Gdyby ktoś był nie do końca zadowolony z faktu, że kończy właśnie kolejny rok życia, taki upominek z pewnością go ucieszy.

personalizowana świeca dla przyjaciółki SPALĘ CI DOM

Szukając prezentu doskonałego warto sprawdzić także inne propozycje. Flower box z wiecznymi czerwonymi różami to prezent nie tylko miły i sympatyczny, ale też romantyczny – w sam raz dla dziewczyny. Postawić można również na personalizowany kubek ozdobiony samodzielnie wybranym zdjęciem. To rzecz praktyczna, dla której znajdzie się miejsce i w każdej kuchni, i w każdym pokoju. Nosidło do piwa, bukiet z balonów, personalizowany leżak z nadrukiem na oparciu, a może coś zupełnie innego? Możliwości jest mnóstwo, warto więc odrzucić utarte schematy i postawić na coś naprawdę wyjątkowego, zaskakującego. Będzie to bardzo miła odmiana!
Jeżeli więc szukasz pomysłu na idealny prezent na 18. urodziny dla dziewczyny, zajrzyj już dzisiaj na Crazyshop.pl – wybieraj spośród setek fantastycznych propozycji!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon