Jeden z popularnych marketów w Łagiewnikach ponownie otwarty

Biedronka przy ul. Krzyżowej 32 w Łagiewnikach ponownie otwarta. Sklep przeszedł kompleksową modernizację. Od dziś aż do świąt wielkanocnych będzie czynny całodobowo.

Market należący do popularnej sieci zamknięto 24 lutego. W ciągu kilku tygodni udało się wyremontować istniejący pawilon handlowy i nieco go przebudować. Jak wyjaśnia biuro prasowe sieci Biedronka, celem realizowanych prac było zwiększenie atrakcyjności placówki, podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów. Sklep został odnowiony i dostosowany do konceptu 2.0, co oznacza, że w obiekcie wydzielono nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Rozszerzony został też asortyment w kategorii produktów świeżych.

Czynne 24 godziny na dobę

Warto dodać, że z uwagi na obecną sytuację związaną z koronawirusem i obostrzenia dotyczące liczby klientów robiących jednocześnie zakupy w sklepie, sieć wydłużyła godziny otwarcia marketu. Ten w Łagiewnikach będzie czynny od 7 do 10 kwietnia całodobowo.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon