Jesteśmy szczęśliwi, że wróciliśmy do Bytomia – mówi prezes sieci sklepów SportRebel

Sklep SportRebel w Bytomiu został otwarty w listopadzie 2021. Znajduje się na terenie wyremontowanego lodowiska im. Braci Nikodemowiczów. Oferuje sprzęt i akcesoria do hokeja, ale też innych sportów. Jest tu też Sklep Kibica Polonii Bytom. Przeczytaj wywiad z Bartoszem Gralińskim, prezesem sieci sklepów SportRebel.

Po 6 latach sklep SportRebel powrócił do Bytomia. Jakie emocje towarzyszyły państwu przy ponownym otwarciu?

Miasto Bytom to bardzo ważny punkt na mapie polskiego hokeja. Szkolenie dzieci
i młodzieży w tym mieście miało miejsce nieprzerwanie od lat 60., stąd głęboko zakorzenione tradycje hokejowe oraz bardzo dobrze zidentyfikowana przez włodarzy miasta potrzeba o konieczności wybudowania nowego lodowiska. Celowo używam słowa wybudowania, ponieważ tę ogromną inwestycję trudno nazwać tylko remontem. Nowy obiekt w Bytomiu jest profesjonalny oraz kompleksowo wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia treningowe. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że powróciliśmy do Bytomia po 6 latach absencji i mogliśmy stać się częścią tego sportowego kompleksu, oferując mieszkańcom Bytomia i okolic specjalistyczny sprzęt hokejowy oraz łyżwy, rolki i wrotki topowych marek takich jak: TEMPISH, Bauer, K2, Powerslide czy Rollerblade.

Czy trwająca pandemia wpływa na ruch w sklepie? Czy klienci nie postanowili zamienić zakupy stacjonarne na zakupy online?

Obecny sezon, czyli zima 2021, nie potwierdza tezy, że klienci wybrali zakupy online. Najważniejszymi usługami oferowanymi przez SportRebel, które przyciągają klientów, jest ostrzenie łyżew czy sprzedaż akcesoriów do hokeja. Są to usługi niezbędne i pozwalające determinować nam ruch w sklepie.

W sklepie znajdziemy punkt kibica Polonii Bytom. Czy spotkał się on z dużym zainteresowaniem? Co fani klubu mogą w nim kupić?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszych tygodni działalności Sklepu Kibica. Jest to zupełnie nowy projekt. Całą kolekcję przygotowaliśmy samodzielnie, we współpracy z działem graficznym SportRebel. Klienci mogą u nas zakupić klubowe bluzy, koszulki, krążki pamiątkowe, kije hokejowe, szale, czapki czy breloki. Największym hitem, jak do tej pory, okazała się czapka zimowa z logo KH Polonia Bytom.

Nie jest tajemnicą, że obsługą klienta w sklepie SportRebel zajmują się doświadczeni hokeiści. Czy klienci podczas zakupów mogą liczyć na fachową poradę?

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że personel sklepowy każdego punktu SportRebel jest złożony z ludzi, którzy głęboko wrastają w lokalne środowisko hokejowe. Cieszymy się z faktu, że Bytom i Ruda Śląska są obsługiwani przez hokeistów Polonii Bytom, a mianowicie reprezentantki Polski, czyli Klaudię Chrapek oraz Karolinę Późniewską oraz Karola Wąsińskiego, który jest zawodnikiem drużyny seniorskiej. Uważam, że tego typu połączenie jest bardzo korzystne dla obu stron. Profesjonalny zespół uwiarygadnia nas w oczach klientów oraz pozwala nam zaoferować najlepsze wsparcie doradcze.

Od lewej: Marek Talaga - Serwisant, Karol Wąsiński - Sprzedawca, Bartosz Graliński - Prezes
Od lewej: Marek Talaga - Serwisant, Karol Wąsiński - Sprzedawca, Bartosz Graliński - Prezes

Jakie są plany rozwoju na rok 2022?

W 2022 roku zamierzamy kontynuować inwestycje w rozwój sklepu internetowego. Stworzymy również profesjonalny blog oraz dokonamy kilku ważnych zmian na stronie internetowej. Jeżeli chodzi o sklepy stacjonarne, to w nowym roku zamierzamy między innymi zainwestować w powiększenie metrażu sklepu w Łodzi. W naszych pozostałych punktach, czyli Rudzie Śląskiej, Tychach, Bytomiu, Poznaniu, Toruniu oraz Gdańsku chcemy przede wszystkim ugruntowywać lokalną rozpoznawalność marki. Liczymy, że wszystkie sklepy SportRebel będą spełniać oczekiwania klientów zarówno w 2022, jak i w kolejnych latach.

SportRebel Bytom
ul. Kazimierza Pułaskiego 71, 41-902 Bytom
bytom@sportrebel.pl
WWW || FACEBOOK

tel.: 32 797 35 26

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon