Kabaret HRABI już niebawem wystąpi w Bytomiu

Miłośnicy dobrego humoru z pewnością odliczają dni do występu Kabaretu Hrabi, który zagra na deskach Bytomskiego Centrum Kultury pod koniec września. Ich występy słyną z dowcipów, ciętych ripost i pozytywnej energii. Chcielibyście się pośmiać? Nic straconego. Jeżeli nie macie popołudniowych planów na 29 września 2021 roku, rezerwujcie bilety na występ Kabaretu Hrabi. Szczegóły poniżej.

Zdjęcie Główne

Co musicie wiedzieć?

Kabaret Hrabi zaprasza wszystkich miłośników dobrego humoru na spektakl „Ariaci”. Planowo widowisko odbędzie się 29 września 2021 roku w Bytomskim Centrum Kultury. Oczywiście nie zabraknie słynnej Joanny Kołaczkowskiej. Jej wrodzone poczucie humoru niejednego doprowadziło do łez. Jeżeli chodzi o kobiecą stronę zespołu, to by było na tyle. Pora na męską część. Z pewnością na scenie pojawi się:

  • Dariusz Kamys,
  • Tomasz Majer,
  • Łukasz Pietsch,

i Czesław Jakubiec. Ogromne brawa dla tego Pana, który zręcznie łączy pracę śpiewaka operowego z komikiem. Można? Można. Jak sami widzicie, taka mieszanka osobowości to przepis na udaną zabawę. Właśnie dlatego nie może Was zabraknąć 29 września 2021 roku w Bytomskim Centrum Kultury. Namówiliśmy? Świetnie.

No to o której spektakl?

Dobra wiadomość jest taka, że możecie zdecydować się na występ w dwóch, różnych godzinach:

  • 17:00,
  • 20:00.

Przejdźmy do cen biletów. Za miejsce na balkonie zapłacie 80 zł, a za te z „nieco” lepszym widokiem, czyli na parterze 100 zł. Bilety możecie kupić poprzez:

  • BECEK,
  • Biletyna.pl,
  • Kupbilecik.pl.

Nie ociągajcie się z kupnem, bo bilety rozejdą się raz-dwa. Prawie zapomnieliśmy o najważniejszym. Radzimy zaopatrzyć się w chusteczki, bo występ tej szalonej piątki, doprowadzi Was do łez.

Nie przegap! Kabaret HRABI w Bytomiu – 29.09.2021 roku

BECEK Bytomskie Centrum Kultury

Plac Karin Stanek 1

41-902 Bytom

Tel. 32 389 31 09

Tel. (organizator): 883 133 688

www: https://www.becek.pl/

Facebook (wydarzenie): https://www.facebook.com/events/496596831350052/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon