Kąpielisko odkryte w Parku Kachla zostanie otwarte. Ceny wejściówek nie uległy zmianie

Fala upałów przed nami, dlatego Urząd Miejski w Bytomiu postanowił otworzyć kąpielisko w Parku Kachla. W porównaniu z 2022 rokiem ceny biletów, ani także godziny otwarcia nie uległy zmianie. Basen zostanie otwarty nieco wcześniej niż w roku poprzednim.

UM w Bytomiu
Kąpielsko Bytom

Otwarcie kąpieliska miejskiego w Parku Kachla

W środę, 21 czerwca zostanie otwarte kąpielisko pod chmurką mieszczące się w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla. Zgodnie z aktualnymi prognozami pogody wysokie temperatury mają towarzyszyć nam co najmniej do końca tygodnia. Oprócz tego w piątek odbędzie się także zakończenie roku. Dlatego też urząd miejski postanowił uruchomić kąpielisko o cztery dni wcześniej niż w 2022 roku.

- Basen przy ul. Wrocławskiej 31 będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 19:00. Bilet normalny będzie kosztował 10 zł (6 zł w przypadku wejścia po godz. 16), ulgowy - 5 zł (3 zł w przypadku wejścia po godz. 16) - informuje bytomski magistrat,

W porównaniu z rokiem ubiegłym zmianie nie uległy ceny wejściówek ani również godziny otwarcia. Ponadto urząd przypomina, że najmłodsi mogą korzystać także z bezpłatnego wodnego placu zabaw, który mieści się nieopodal kąpieliska odkrytego. Obiekt został uruchomiony 19 czerwca. Wśród atrakcji, z których z zapamiętaniem korzystają najmłodsi są m.in.: zjeżdżalnia, tunel i wiaderka. Plac zabaw jest czynny codziennie od 10.00 do 20.00.

Park Wodny Park Kachla

Może Cię zainteresować:

Wodny plac zabaw w Parku Kachla ponownie czynny. Wstęp na obiekt jest bezpłatny

Autor: Redakcja Bytomski

19/06/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon