Kasia Kowalska akustycznie w niedzielę 3 października w Bytomiu. Koncert w Bytomskim Centrum Kultury

Największe przeboje Kasi Kowalskiej w akustycznej wersji zabrzmią w najbliższą niedzielę, 3 października 2021 roku w Bytomskim Centrum Kultury. To nie lada gratka dla fanów, bo artystka ostatni raz wystąpiła w Bytomiu aż dwa lata temu, jeszcze przed pandemią.

Zija i Pióro
Kasia Kowalska wystąpi 3 października w Bytomiu

Kasi Kowalskiej nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi polskiej muzyki. To wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej.

Jej fanów ucieszy informacja, że Kasia Kowalska wystąpi w Bytomiu. W dodatku będzie to klimatyczny, akustyczny koncert, w którym głos wokalistki będzie pełnił najważniejszą rolę.

Kasia Kowalska - koncert

3 października 2021 (niedziela), godz. 19.00

Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

pl. Karin Stanek 1

bilety: 89 zł (do kupienia na becek.pl/system_biletowy)


Artystka ma w dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała nowy album, „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na 1. miejscu listy sprzedaży płyt Empiku. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków.

Podczas bytomskiego koncertu Kasi Kowalskiej nie zabraknie największych przebojów artystki, takich jak

  • „Prowadź mnie”,
  • „Antidotum”,
  • „A to co mam”,
  • “Spowiedź”,
  • “Być tak blisko”,
  • „Co może przynieść nowy dzień”,
  • „Coś optymistycznego”,
  • „To co dobre” i wielu innych,

a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Czeka nas magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała w ciągu 25 lat swojej artystycznej kariery.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon