Kebab w nowoczesnej odsłonie – poznajcie NANO kebab w Bytomiu!

Kebab to potrawa, której trudno się oprzeć. Idealnie doprawione mięso, w połączeniu z dobrze skomponowanymi dodatkami oraz sosami, doprowadza kubki smakowe do czerwoności. Bytomianie również polubili kebaba, co przekłada się na ich szeroką ofertę w mieście. I tu rodzi się pytanie, w którym bytomskim lokalu kebab smakuje najlepiej? Oczywiście w NANO kebab, zlokalizowanym przy ulicy Moniuszki 14. Jedno jest pewne, lokal wyniósł tradycyjnego kebaba na zupełnie nowy, gastronomiczny poziom. Poznajcie go.

NANO kebab – najlepszy kebab w mieście

Tak, to prawda! Bytomski NANO kebab (ul. Moniuszki 14) w pełni zapracował na to miano. Ten nowoczesny kebab posiada własne, nigdzie niespotykane, autorskie pozycje w menu. Ich kebab nie tylko wygląda, ale i smakuje! Dobrą robotę robi soczyste, delikatne i dobrze przyprawione mięsko. I tu rodzi się pytanie, jakich pozycji należy obowiązkowo spróbować? W ofercie NANO można znaleźć wyborne kraftowe kebaby w:

  • bułce,
  • cieście,
  • box’ach,
  • na talerzu.

Oczywiście w towarzystwie doskonale skomponowanych dodatków, świeżych i chrupiących surówek oraz wyrazistych sosów. Skoro o nich mowa, to sos serowy robi robotę, ale najlepiej połączyć go z sosem czosnkowym i ostrym. Fani ostrości mogą zamówić dodatkowy sos, a każdy Klient NANO otrzymuje kebaba, wypełnionego po brzegi.

Kebab w nowoczesnej odsłonie – poznajcie NANO kebab w Bytomiu!

Nano Kebab = kebab influencerów

Nano Kebab to jeden z najbardziej nowoczesnych lokali w Polsce. Mało tego! To właśnie w tym polskim kebabie stołują się najbardziej znani influencerzy, co również przekłada się na ciekawe menu lokalu. Odwiedzając to miejsce należy obowiązkowo spróbować kebabowych nowości, czyli SebaKozak oraz AdiKoksu. Jak można się słusznie domyślać, obie pozycje typowych dresów, zostały skomponowane przez słynnych YouTuberów – Braci Malczyńskich. Eksplozja smaków, gwarantowana.

Kebab w nowoczesnej odsłonie – poznajcie NANO kebab w Bytomiu!

Kebab w nowoczesnym wydaniu

NANO kebab to marka, która w krótkim czasie stała się rozpoznawalna w całej Polsce i bardzo dobrze! Start up w pół roku stworzył sieć trzech nowoczesnych lokali i podjął współpracę z najbardziej znanymi influencerami. Zgadza się, NANO kebab nie znajduje się tylko w Bytomiu, ale również w Świętochłowicach i we Wrocławiu. Niech mieszkańcy Dolnego Śląska poznają smak dobrego kebaba. Oczywiście nowoczesność to nie tylko wystrój, ale i innowacyjne rozwiązania. Zatem z jakich ułatwień mogą korzystać Klienci NANO? Okazuje się, że długie stanie w kolejce to już przeszłość. Klienci NANO mogą zapoznać się z ofertą lokalu i zamówić ulubionego kebaba za pomocą dostępnych ekranów dotykowych. Następnie dokonują płatności i czekają na swoje zamówienie – to takie proste. Jeżeli ktoś pragnie przetestować kebaby w NANO, ale bytomski lokal jest im nie po drodze, to od czego jest dowóz? A na Klientów czeka kilka opcji składania swojego zamówienia:

a także poprzez oficjalną stronę internetową NANO kebab. Nie da się ukryć, że istnieje wiele sposobów, aby spróbować najlepszego kebaba w mieście. Bytomianie, którzy zdecydują się na ten krok, z pewnością nie będą zawiedzeni.

Kebab w nowoczesnej odsłonie – poznajcie NANO kebab w Bytomiu!

NANO kebab – kebab w nowoczesnej odsłonie!

NANO kebab zaprasza!

WWW | FACEBOOK | TIKTOK | INSTAGRAM

ul. Moniuszki 14
41-902 Bytom
Tel. +48 698 387 582

Godziny otwarcia:
Pn-Czw 11:00 - 21:00
Pt 11:00 - 22:00
Sb 12:00 -22:00
Nd 12:00 - 21:00

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon