Kicia Kocia w Agorze Bytom. Malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, wata cukrowa, gigantyczna kolorowanka i wiele więcej atrakcji.

Urocze łapki, szpiczaste uszka i duże, słodkie oczka. To znaki szczególne kociej bohaterki, która już 25 maja odwiedzi Agorę Bytom. Nie możecie przegapić dnia wypełnionego fantastyczną zabawą. Wszyscy mali i duzi fani będą mogli wziąć udział w grach i warsztatach z udziałem Kici Koci, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Kicia Kocia, uwielbiana przez najmłodszych i znana z serii edukacyjnych książeczek, odwiedzi Agorę Bytom. Książeczki i bajki o małej, bystrej kotce nie tylko bawią, ale także uczą dzieci wielu przydatnych czynności czy zachowań, przez co tak chętnie wybierane są przez rodziców.

Tytułowa bohaterka ma za sobą liczne przygody, które podbiły serca maluchów. Poznaliśmy już Kicię Kocię na rowerze, Kicię Kocię w lesie, czy Kicię Kocię u dentysty. Teraz przyszedł czas na Kicię Kocię w Agorze Bytom. - Cieszymy się, że organizujemy wydarzenie dla najmłodszych klientów naszej galerii. Wierzymy, że spotkanie z ulubioną kotką będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem. Zachęcam wszystkich rodziców do przyjścia ze swoimi dziećmi i dołączenia do wydarzenia, podczas którego nie zabraknie atrakcji – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Uczestnicy będą mogli dać się ponieść wyobraźni oraz stworzyć nie jedną słodycz, a kreatywność wykorzystać podczas zajęć plastycznych. Wśród bogatego planu atrakcji znajdą się m.in.

  • Darmowa wata cukrowa.
  • Malowanie twarzy i brokatowe tatuaże.
  • Gigantyczna kolorowanka z Kicią Kocią.
  • Gry i zabawy ruchowe.
  • Warsztaty z ozdabiania muffinek, malowania czekoladą czy tworzenia czekoladowych lizaków.
  • Strefa foto.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11:00-17:00 na poziomach 0 oraz -1.

To jednak nie koniec atrakcji, które zaplanowała galeria handlowa. Od 25 maja do 1 czerwca w Agorze Bytom będzie kursować specjalna kolejka dla najmłodszych. W sali zabaw Lulu – Kraina Odkrywcy Dzień Dziecka będzie świętowany podwójnie. 25 maja oraz 1 czerwca do każdej zakupionej wejściówki, dzieci dostaną słodki upominek i brokatowy tatuaż. Natomiast 1 czerwca słodkie upominki i baloniki będzie rozdawała Agora Bytom. Wszystkie szczegóły dotyczące atrakcji będą dostępne na stronie internetowej centrum handlowego.

Świętujcie Dzień Dziecka z Agorą Bytom i przeżyjcie niezapomniane chwile.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon