Kobieta zatrzymana i podejrzana o zabójstwo

Policjanci zatrzymali 42-letnią kobietę podejrzaną o zabójstwo swojego konkubenta. Jak ustalili śledczy, prawdopodobnie wcześniej kobieta była latami zastraszana przez mężczyznę.

Bytomski2 106020642

106020642W minioną środę po południu, zaalarmowani przez mieszkańców ul. Cybisa funkcjonariusze odkryli w jednym z mieszkań zwłoki nieznanego mężczyzny. Ciało było w daleko posuniętym rozkładzie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż zgon mógł nastąpić kilka dni wcześniej. Policjanci w niespełna dobę wytypowali i zatrzymali podejrzaną o popełnienie tego przestępstwa 42-letnią kobietę. Wynajmowała ona pokój w jednym z katowickich hoteli.

Po zatrzymaniu przyznała się do dokonania zbrodni. Jak ustalili stróże prawa, motywem jej działania mogło być to, że konkubent od kilku lat znęcał się nad nią i groził jej. Sprawczyni usłyszała już zarzut zabójstwa, za które resztę swojego życia może spędzić za kratami.

Na wniosek bytomskich śledczych sąd aresztował ją tymczasowo na okres 3 miesięcy. W toku wykonywanych czynności ustalono, że jest ona poszukiwana listem gończym i już wcześniej wydano za nią nakaz doprowadzenia do aresztu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon