Kolejne koncerty z serii Tylko Nie Bytom!

W listopadzie (07 - 19.00) w ramach serii Tylko Nie Bytom! na Becekowej scenie wystąpią: ASI MINA/Asia Bronisławska i Kumisolo (Francja)

Bytomski4 1381765063sss

adbe96ca82d47da903e482b2Tylko nie Bytom! to cykl comiesięcznych koncertów połączonych z imprezami towarzyszącymi mających na celu przybliżenie śląskiej publiczności najciekawszych zjawisk pojawiających się na szeroko rozumianej alternatywnej scenie muzycznej - zarówno w Polsce jak i zagranicą.

W projekt angażuje się wielu młodych i nieco starszych artystów polskiej niezależnej sceny muzycznej tzw. „drugiego obiegu”. Myślą przewodnią cyklu jest współpraca twórców zagranicznych z rodzimymi, konfrontacje doświadczeń nie tylko muzycznych, które być może zaowocują dalszą współpracą w przyszłości. Chcemy zachęcić muzyków do współdzielenia sceny, ale także do otwarcia się na nowe wpływy i pokuszenie się o stworzenie czegoś zupełnie nowego. Artyści będą wspólnie eksperymentować na oczach i uszach naszej widowni, bagaż ich doświadczeń zderzonych ze sobą z pewnością da interesujący efekt. W tegorocznym cyklu planowane są 4 koncerty - mówi Agnieszka Skowronek z Beceku.

Kolejne spotkania będą odbywały się w zaskakujących, często niewykorzystywanych przez lata lokalizacjach. Korzystając z mocy muzyki i dźwięku projekt ma pokazać, że Bytom pełen jest miejsc absolutnie wyjątkowych. Planujemy wypełnić te miejsca nową energią, zdefiniować na nowo ich przeznaczenie i charakter, wypełnić świeżą energią - dodaje Agnieszka Skowronek z Beceku.

7 listopada wystąpią:
ASI MINA/Asia Bronisławska
Kumisolo (Francja)

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

BCKino pod gwiazdami po raz siódmy

Bytomski5 Agora Bytom Dzie Dziecka

Dzień Dziecka w Bytomiu.

Bytomski4 DSCN1965

Kabaret Młodych Panów w Bytomiu

Bytomski4 25273

Czerwony Kapturek rozpoczął Festiwalu Teatralny...

Bytomski2 becekdlakobiet

Styliści, dietetycy, instruktorzy fitness i...

Bytomski2 Bobrek art4tekstminim

Restart Przychodni Kreatywnej. Czas na kolor....

Bytomski2 kino krystyna

Plenerowa gratka dla kinomanów - oglądaj filmy...