Kolejne zatrzymania za narkotyki

Policjanci z Bytomia zatrzymali kolejne dwie osoby posiadające znaczną ilość narkotyków. Tym razem kryminalni przejęli prawie 160 gram haszyszu i 6 gram marihuany o czarnorynkowej wartości około 7500 zł.

Bytomski4 kolnar

Kryminalni z bytomskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań zatrzymali dwie osoby. 26-latek i jego 19-letnia dziewczyna w domu posiadali prawie 160 gram haszyszu i 6 gram marihuany. Ponadto funkcjonariusze znaleźli u nich gotówkę w kwocie ponad 12.000 złotych. Narkotyki zabezpieczono a pieniądze zarekwirowano jako tymczasowe zajęcie mienia. Czarnorynkowa wartość przejętych środków odurzających to około 7500 złotych.

Dzisiaj mieszkańcy Lgoty Wielkiej w województwie łódzkim odpowiedzą przed bytomskim prokuratorem, który zdecyduje o ich losie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

To już drugi przypadek ujawnienia znacznej ilości narkotyków w tym tygodniu. Wcześniej pisaliśmy o przejęciu ponad kilograma narkotyków przez bytomską policję - przeczytaj.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski4 policja1

Policja zatrzymuje kolejnego handlarza narkotyków

Bytomski4 polkilnar

Policja ujawnia ponad kilogram narkotyków

Bytomski4 1297905028

Policja przejęła 160 działek amfetaminy

Zatrzymanie kobiety z Bytomia, podejrzewanej o posiadanie znacznej ilości narkotyków

21-letnia dziewczyna z Bytomia ukrywała narkotyki

Narkotyki w mieszkaniu w centrum Bytomia

Kilogram narkotyku w mieszkaniu w centrum Bytomia

Bytomski4 488659711

Policyjne podsumowanie akcji ZNICZ

Bytomski2 1725183039

Audi uderzyło w motorower