Kolorova Bar & Restaurant - nowy KOLOR na mapie Bytomia!

W Bytomiu powstało takie miejsce, w którym można rozsmakować się w wybornej kuchni, skosztować pysznych koktajli, a przede wszystkim spędzić czas w gronie najbliższych i to w klimatycznej, kameralnej atmosferze. Naturalnie nasuwa się pytanie, o jakim lokalu mowa? Oczywiście o Kolorova Bar & Restaurant, czyli nowej restauracji, która zadomowiła się w kamienicy przy bytomskim Rynku. Poznajcie ją!

Kolorova Bar & Restaurant – miejsce inne niż wszystkie

Kolorova Bar & Restaurant to nowa bytomska restauracja położona w samym sercu miasta, a dokładniej przy ulicy Gliwickiej 8 z wejściem od Rynku. Dlaczego warto ją odwiedzić? Powodów jest wiele, ale po kolei. KOLOROVA już od momentu wejścia wita swoich Gości barwnym wystrojem, kolorową roślinnością oraz klimatyczną muzyką. Oczywiście nie można zapominać o ogródku pełnym barw, roślin i weekendowych wydarzeń. Skoro o wydarzeniach mowa, to z pewnością warto wziąć udział w koncertach z muzyką na żywo, które odbywają się w lokalu od czasu do czasu. Brzmi świetnie, ale jak się sprawy mają z jedzeniem?

Z miłości do dobrego jedzenia…

Bez wątpienia KOLOROVA została stworzona z miłości do dobrego jedzenia. Głównym celem bytomskiej restauracji jest tworzenie miejsca, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, a pasja i doświadczenie są serwowane na talerzu w postaci wyjątkowych dań. Dowodów nie trzeba szukać daleko.

W bogatym menu KOLOROVEJ każdy znajdzie coś dla siebie i to bez względu na wiek. Pewnie wielu Gości rozpozna w nim dobrze im znane smaki dzieciństwa, ale w zupełnie nowej odsłonie. Co więcej, gdyby miłośnikom dobrego jedzenia wciąż było mało, to powinni obowiązkowo spróbować dań z sezonowej wstawki, która zmienia się co miesiąc.

Jeżeli ktoś pragnie być na bieżąco z nowościami w menu czy wydarzeniami w lokalu, to z pewnością powinien obserwować cenne źródło informacji, czyli profil KOLOROVEJ na Instagramie.

Organizacja imprez to ich specjalność

Zgadza się! Klimat i styl KOLOROVEJ pozwala na zorganizowanie niezapomnianego spotkania rodzinnego, romantycznej kolacji, komunii, zaślubin czy spotkań w gronie przyjaciół, także na osobnej kameralnej sali. Wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, ponieważ zgrany zespół KOLOROWEJ posiada wieloletnie doświadczenie, a ich pasja i zamiłowanie do kuchni jest widoczna nie tylko na talerzu, ale i w profesjonalnej obsłudze.

Jedno jest pewne, osoby, które zdecydują się odwiedzić to niezwykłe miejsce lub zorganizują w nim przyjęcie, spędzą niezapomniany czas w przytulnej, kameralnej i rodzinnej atmosferze, a przy okazji rozsmakują się w wybornej kuchni.

Kolorova Bar & Restaurant – miejsce, które warto odwiedzić

Kolorova Bar & Restaurant zaprasza!
ul. Gliwicka 8 (wejście od Rynku)
41-902 Bytom
Tel. 32 348 06 13
FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon