Król marychy z Bytomia. 25-latek ukrywał marihuanę w... lodówce w swoim mieszkaniu

Policjanci kryminalni z komisariatu V w Bytomiu znaleźli w mieszkaniu 25-latka w Bytomiu znaczne ilości narkotyków. Młody mężczyzna nie ma szans na tłumaczenie, że to tylko "na własny użytek".

We wtorek 11 października 2022 roku policjanci z komisariatu w Stroszku zatrzymali młodego mieszkańca Bytomia, który miał znaczne ilości narkotyków.

Narkotyki trzymał w lodówce

Mundurowi ustalili, że 25-latek przechowuje zabronione środki w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania lokalu, stróże prawa znaleźli marihuanę, którą bytomianin ukrywał w... lodówce. Z zabezpieczonego suszu, jak się okazało, można było przygotować ponad 140 porcji dilerskich.

Policjanci w mieszkaniu odnaleźli również telefon komórkowy, który, jak się okazało, został we wrześniu skradziony. Śledczy wyjaśnią teraz, w jaki sposób mężczyzna wszedł w jego posiadanie.

W mieszkaniu miał też sporo gotówki

Na poczet przyszłych kar i grzywien, mundurowi zabezpieczyli też gotówkę w kwocie 7 tysięcy złotych. Zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec 25-latka dozór policyjny. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon