Kultura

Wielki finał trasy ciężarówek Coca-Coli w Bytomiu


Dwie ciężarówki znane wszystkim ze świątecznych reklam Coca-Coli przejechały trasę w kształcie serca. Po zatrzymaniu się w 32 miastach całej Polski dotrą w końcu do Bytomia, gdzie odbędzie się wielki finał bożonarodzeniowej akcji. Na scenie wystąpi m.in. Cleo, Yung Stadium Club i Mariusz Kałamaga.

Reklama

Każda z czerwonych ciężarówek Coca-Coli ma 9 metrów długości, ponad 4 m wysokości i szerokości, 450-konny silnik i 13-biegową skrzynię biegów. Całość waży 19 ton, jest oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych. Wszystko po to, by stworzyć wyjątkową, świąteczna atmosferę. Za tydzień, w piątek 22 grudnia obie zatrzymają się na bytomskim Rynku.

Z tej okazji od 15:00 do 21:00 na głównym placu naszego miasta odbędzie się impreza kończąca świąteczną trasę amerykańskich ciężarówek Coca-Coli. Wezmą w niej udział Cleo i Young Stadium Club, natomiast wydarzenie poprowadzi duet Macieja Dowbora i Mariusza Kałamagi. Na fanów będą też czekać gwiazdy polskiego Internetu: Abstrachuje, Maffashion i Rezigiusz.

- To kolejny rok kiedy Świąteczne Ciężarówki Coca-Cola są w ogólnopolskiej trasie. Cieszymy się, że po roku wracamy do Bytomia! Ale tym razem z większym wydarzeniem, z udziałem obu ciężarówek wchodzących w skład konwoju. Co więcej, w Bytomiu odbędzie się wielki finał tegorocznej trasy, wieńczący naszą obecność we wszystkich 32 miastach - mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.

Oprócz koncertów i spotkań z gwiazdami przygotowano dla bytomian też inne atrakcje. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w urokliwym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Można będzie także sfotografować się z najbliższymi w specjalnej GIF-budce! Dodatkowo, fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary. Event zakończy spektakularne show fajerwerkowe.

fot. kadr ze spota Coca-Cola

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone