Kultura

Kino plenerowe kończy sezon. Ostatni film możesz zobaczyć z samochodu


Tym razem nie w parkowym amfiteatrze, a na parkingu Teatru Rozbark odbędzie się seans filmowy w ramach BCKina plenerowego. Zostanie zorganizowany w formie kina samochodowego, które dobrze znamy m.in. z amerykańskich filmów.

Reklama

Wakacje są już na ostatniej prostej i tak samo jest z BCKinem Plenerowym, które corocznie jest organizowane przez Bytomskie Centrum Kultury. Bytomianie do tej pory mieli okazję obejrzeć siedem filmowych produkcji, a seanse odbywały się w parkowym amfiteatrze. Finał odbędzie się jednak w innym miejscu.

Miłośnicy kina 30 sierpnia spotkają się na terenie parkingu Teatru Rozbark przy ul. Kilara 29. Seans rozpocznie się o godzinie 21.15 i odbędzie się w formie kina samochodowego. To oznacza, że niczym w amerykańskich filmach mieszkańcy będą mogli oglądać film w swoich pojazdach.

Bytomianie, którzy wolą tradycyjne oglądanie, nie muszą się martwić. Będą na nich czekać także wygodne leżaki. Bilety dla wszystkich są w takiej samej cenie i kosztują zaledwie 1 zł.

Na widzów będzie czekać amerykański kryminał "Drugie oblicze" z 2012 roku. Trailer produkcji możecie zobaczyć poniżej.

fot. Facebook/Becek

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.