Kultura

Bytom Live Music przepustką do kariery dla młodych bytomskich zespołów


Ruszył nabór do przeglądu zespołów muzycznych Bytom Live Music. Formacje, które zostaną wybrane, zaprezentują się podczas imprezy plenerowej organizowanej w Bytomiu w 2020 roku.

Reklama

Zgłoszenia można przesyłać do 31 grudnia. Chętni powinni nagrać demo z dwoma utworami własnego autorstwa i dostarczyć w formie pliku mp3 wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jury oceni poziom i technikę wykonania, brzmienie zespołu, opracowanie muzyczne oraz ogólne wrażenie artystyczne. Pod lupę zostanę też wzięte teksty, które zostaną sprawdzone pod kątem przekazu i wartości literackiej. Jurorzy mają czas na podjęcie decyzji do 10 stycznia. Wtedy też opublikowana zostanie lista wykonawców zakwalifikowanych do występu. Z kolei sam przegląd będzie miał miejsce 1 i 2 lutego w Beceku. W jego efekcie wyłonione zostaną zwycięskie zespoły. Dwa z nich wystąpią podczas przyszłorocznych Dni Bytomia, a jeden - w trakcie Letniego Grania na Rynku.

Przypomnijmy, że Bytom Live Music ma za zadanie promocję bytomskich artystów. W związku z tym udział w przeglądzie obwarowany jest pewnymi obostrzeniami. Zgodnie z regulaminem połowa składu zespołu musi być zameldowana w Bytomiu.

Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie Beceku.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.