Kultura

Tenor z Opery Śląskiej rapuje!


Melomani i bywalcy Opery Śląskiej znają go m.in. z roli Romea w operze „Romeo i Julia” Charlesa Gounoda, Alfreda z „Traviaty” Giuseppe Verdiego czy Nemorino z „Napoju miłosnego” Gaetano Donizettiego. Teraz postanowił zaskoczyć swoich fanów. Andrzej Lampert, bo o nim mowa, razem z zespołem PIN podjął popularne wyzwanie #hot16challenge.

Reklama

Posłuchajcie utworu!

Przypomnijmy, że wyzwanie polega na przygotowaniu 16-wersowego utworu w ciągu 72 godzin oraz zaprezentowaniu efektów w mediach. W popularnej zabawie wzięło udział już wielu artystów: muzyków, aktorów czy polityków. Przedsięwzięcie ma jednak jeszcze jeden cel. Równolegle z „muzyczną zabawą” ruszyła też zbiórka „Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i ich fani oraz wszyscy słuchacze mogą wesprzeć pracowników służby zdrowia poprzez wpłacenie dobrowolnych datków na konto internetowej zbiórki. Link znajduje się TU!

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.