Kultura

Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu rekrutuje


Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu czeka na nowych artystów! Właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Przyjmowani będą młodzi śpiewacy w wieku od 7 do 12 lat.

Reklama

W każdym drzemie jakiś talent. Jedni pięknie śpiewają, malują czy rzeźbią, a inni tańczą, zdobywają medale w zawodach sportowych lub piszą powieści. Pasję pojawiającą się już w dzieciństwie należy wytrwale pielęgnować, aby w przyszłości zaprocentowała. Opera Śląska szykuje nie lada gratkę dla młodych wokalistów. Mali piosenkarze będą mogli spełnić swoje marzenia i wystąpić na prawdziwej scenie, a wszystko za sprawą rekrutacji do chóru bytomskiego teatru operowego! 

Chór Dziecięcy Opery Śląskiej w Bytomiu rozpoczął poszukiwania uzdolnionych dzieci, które zasilą szeregi operowych artystów. Poszukiwani są utalentowani młodzi ludzie w wieku od 7 do 12 lat, którzy uwielbiają śpiewać. - Jeśli Wasze dzieci także kochają śpiewać i chcecie pomóc im w rozwijaniu talentu, zgłoście je do Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej – zachęca Magdalena Nowacka-Goik, rzecznik prasowy Opery Śląskiej w Bytomiu.

Zgłoszenia wraz z danymi kontaktowymi (imię i nazwisko oraz wiek dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica/opiekuna) należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po otrzymaniu maila, kierownik chóru skontaktuje się ze zgłaszającymi. Podczas kolejnego etapu, zgłaszający zostaną poinformowani o terminie i formie naboru.

Jak śpiewają mali artyści? Posłuchajcie „Barki” w wykonaniu Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.