Kultura

Kino plenerowe startuje już dzisiaj


Mamy świętną wiadomośc dla kinomaniaków. Już dzisiaj o godzinie 21.15 odbędzie się kino plenerowe na placu Karin Stanek.

Reklama

Kino plenerowe rozpocznie amerykańska komedia romantyczna w reżyserii Paco Cabezasa. Na ekranie zobaczymy Sama Rockwella, Annę Kendrick, Tima Rotha. Główna bohaterka filmu nie ma szczęścia w miłości, a kiedy poznaje wreszcie Pana Idealnego okazuje się, że jest on płatnym mordercą

W przypadku złych warunków pogodowych seans filmowy może zostać odwołany. Taka decyzja zostanie podjęta na dwie godziny przed wyznaczoną godziną seansu. Bieżące informacje będą podawane na fanpag'u Beceku.

Bilety za złotówkę będą do kupienia przed każdym seansem, a także w kasie Beceku oraz na: www.becek.pl. Przed przyjściem na seans warto przeczytać regulamin dotyczący zasad funkcjonowania i procedur bezpieczeństwa w obiektach BCK.

plakat kino plenerowe bytom 2020

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.