Kurs dla instruktorów płetwonurkowania osób z niepełnosprawnością w Bytomiu

W dniach 16-18 września 2022 r., w Europejskim Centrum Wodniackim Nurek Bytom (ECW) ul. Chorzowska 28a odbędzie się kurs Instruktorów Płetwonurkowania Osób z Niepełnosprawnością KDP CMAS MZN. Część zajęć teoretycznych będzie prowadzona online.

Zajęcia w Europejskim Centrum Wodniackim Nurek w Bytomiu rozpoczynają się w piątek, 16 września, o godzinie 17.00, a kończą w niedzielę, 18 września, o godzinie 16.00. Część zajęć teoretycznych będzie realizowanych w trybie online w dniach 5-9 września 2022 r.

Kurs dla instruktorów płetwonurkowania w Bytomiu

Na kurs zaproszeni są instruktorzy posiadających stopień M1 CMAS. Szkolenie będzie prowadzone przez instruktora M2 KDP CMAS Jarosława Gabryjelskiego, doktora fizjoterapii posiadającego ogromne doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością w tym z płetwonurkami, oraz instruktora M3 KDP CMAS Marcina Wajdyk.

Podczas kursu zrealizowane zostaną dwa moduły szkoleniowe.

  1. Pierwszy to realizacja w praktyce programu Pomocnika Instruktora Płetwonurków z Niepełnosprawnością AZN KDP CMAS,
  2. drugi moduł to zajęcia z metodyki prowadzenia szkoleń Płetwonurków z Niepełnosprawnością.

Szczegóły i cennik

Zajęcia praktyczne prowadzone będą na basenie w ECW oraz na akwenie Pogoria III. W trakcie zajęć praktycznych realizowane będą scenariusze nurkowania z osobami z sparaliżowanymi (z paraplegią i tetraplegią) oraz niewidomymi.

Koszt kursu 2000 zł plus koszty certyfikatu.

W trakcie kursu istnieje możliwość nocowania w hotelu ECW.

Zgłoszenia oraz pytania dotyczące kursu można kierować do biura na adres biuro@cmas.pl, organizatora kursu instruktora M2 KDP CMAS Tadeusza Stachury tstachura@o2.pl 603604062 lub bezpośrednio do Marcina Wajdyk m.wajdyk@cmas.pl tel. 6045454889.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon