Lubisz złotą biżuterię? Zobacz, jak ją nosić

Wchodząc do sklepu jubilerskiego albo śledząc trendy wśród biżuterii, czujesz zawrót głowy od dużego wyboru? Na szczęście, przede wszystkim, powinnaś być wierna swojemu gustowi. Lubisz złoto? Zobacz, jak je nosić, aby się nie znudziło.

Bytomski pl

Czy masz swoją ulubioną bransoletkę?

Nie ma znaczenia czy należysz do kobiet, które ciągle podążają za nowymi trendami wśród biżuterii, czy może jesteś wierna ciągle tym samym zestawom. Najważniejsze jest to, abyś dobrze się czuła w wybranej biżuterii i żeby patrzenie na nią, sprawiało Ci przyjemność. Może się jednak okazać, że nawet ulubiona bransoletka ze złota się znudzi, jeśli cały czas będziesz ją nosiła w ten sam sposób. Dlatego warto czasami sięgnąć po inne elementy biżuterii, aby ożywić dotychczasową stylizację.

Do złotej bransoletki możesz dołożyć kolejną, która będzie wykonana ze sznurka albo będzie posiadała koraliki z kamieni szlachetnych. Jeżeli Twoja bransoletka to delikatny łańcuszek, możesz do niej dopiąć zawieszki, za pomocą których pokażesz, co Cię interesuje i co lubisz. Zwróć uwagę na popularne motywy roślin, zwierząt czy liter, które zazwyczaj odnoszą się do pierwszej litery imienia.

Masz szczupłe nadgarstki? Wybierz delikatne i cienkie bransoletki, które to podkreślą. Przy większym obwodzie nadgarstka możesz pozwolić sobie na grubszą i szerszą bransoletkę, która będzie posiadała wyraziste wzory. Ciekawą propozycją na przełamanie rutyny, może być również założenie złotej bransoletki na ten sam nadgarstek, na którym nosisz zegarek. Zwróć jednak uwagę, aby te dwa elementy nie ocierały się o siebie, bo wówczas mogą się szybciej zniszczyć.

Jak wyeksponować piękne dłonie?

Jesteś dumna z wyglądu swoich dłoni i smukłych palców? Warto, abyś to w odpowiedni sposób podkreśliła. Jednym z nich może być założenie bransoletki, która będzie przyciągała wzrok na te fragmenty ciała, ale jeszcze lepiej mogą sprawdzić się tutaj pierścionki. Zarówno te delikatne, z niewielkim wzorem czy oczkiem, jak i te zajmujące sporą część palca.

Takie pierścionki mogą mieć jeden rozmiar i wówczas musisz wiedzieć, jaki masz obwód palca, aby mieć pewność, że wybierzesz model, który nie będzie ani za luźny, ani za ciasny. Ale możesz też wybrać pierścionki regulowane, które będziesz mogła odpowiednio dopasować, nawet jeśli palec trochę zwiększy swoją objętość, np. pod wpływem ciepła. Taka biżuteria oferowana jest w różnych stylach, więc warto, abyś poświęciła trochę czasu, zanim zdecydujesz się na konkretny model, który będzie podstawą Twoich stylizacji. Sprawdź np. pierścionki prezentowane na: https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria/pierscionki/pierscionki-zlote-585.html.

Gotowe komplety czy własne pomysły?

Są kobiety, które lubią nosić tylko jeden rodzaj biżuterii, ale Ty należysz do tych, które lubią mieć na sobie pierścionki, kolczyki, bransoletki i naszyjniki, bo dopiero wówczas czujesz się dobrze w swoim ciele? Jeśli tak właśnie jest, zastanów się, czy sama chcesz tworzyć takie zestawy, czy wolisz gotowe kompozycje?

W przypadku gotowych kompletów będziesz miała pewność, że wszystko do siebie pasuje i dobrze się uzupełnia. Jednak decydując się na tworzenie własnych zestawów, będziesz miała większe możliwości na wyrażenie swojego charakteru. Pamiętaj, że nie musisz złota nosić wyłącznie ze złotem. Możesz połączyć złoty łańcuszek czy kolczyki z bransoletką wykonaną ze sznurka albo z naturalnych kamieni. Im więcej będziesz eksperymentowała, tym większą będziesz miała świadomość, w jakiej biżuterii najlepiej się czujesz i co możesz ze sobą łączyć.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon