Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Niezwykłe jest to, jak Day SPA Leśne RuNo i kosmetyki RuNo pozwalają oderwać się od zwykłej rzeczywistości i miejskiego zgiełku. To jak przejście w inny wymiar, do miejsca pięknego i magicznego. Tak możemy się poczuć w domu, stosując pielęgnację, lub po prostu odwiedzając Leśne RuNo przy ulicy Orląt Lwowskich 7A/12B w Bytomiu.

Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Dobra kosmetyczka w okolicy to prawdziwy skarb. A gdy do profesjonalizmu dodamy przepiękne wnętrza, mamy pełną skrzynię skarbów.

Wejście do kamienicy przy ulicy Orląt Lwowskich 7 nie zapowiada jeszcze ogromnej niespodzianki, która na nas czeka w podwórzu. Wchodząc po kilku schodach i otwierając drzwi do Leśne RuNo Day SPA, wkraczamy w inny wymiar, do miejsca pięknego i magicznego, choć jeszcze niedawno straszył tu pustostan.

Wyszarpanie kilku minut z codziennej pogoni może zmienić wiele - według tej filozofii funkcjonuje Leśne RuNo Day SPA. Ciągle się gdzieś spieszymy, zwykle na nic nie mamy czasu - zawsze kosztem siebie. Wizyta w RuNo może zapewnić chwilę zapomnienia z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie relaksującej zieleni, klimat pełen bujnej roślinności, wyciszający fiolet ścian i drewniane dodatki przywołujące na myśl wdzięczność lasu, sprawiają, że można poczuć się lepiej niż na wakacyjnym wypoczynku wśród natury.

Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Najpierw było cenione i nagradzane Prettyyou, teraz zapraszamy do Leśnego RuNa

Leśne RuNo to salon z historią, który stale się rozwija i poszerza swoją ofertę. Od 2016 roku gabinet funkcjonował pod nazwą Prettyou przy ulicy Wrocławskiej, który zdobył tytuł najlepszego salonu kosmetycznego 2019 w Bytomiu w rankingu „Dziennika Zachodniego” oraz nagrodę Orłów Kosmetyki 2019 r.

Dwa lata temu właścicielka firmy Marzena Łukowska kupiła część zrujnowanej oficyny przy ulicy Orląt Lwowskich, bez okien. Praktycznie nie było w niej nawet podłóg.

- Remont był długi i miałam chwile zwątpienia. Ale warto było, bo aktualnie mamy pięknie odnowiony parter, gdzie działamy już jako Leśne RuNo, i przygotowujemy się do remontu pomieszczeń na piętrze, gdzie planujemy nasze biura i małe laboratorium – opowiada właścicielka salonu.

Leśne RuNo, czyli miejsce z zupełnie nowym podejściem do naturalnych kosmetyków oraz pielęgnacji

Co ciekawe, szefowa tego niezwykłego miejsca, Marzena Łukowska, przez całe zawodowe życie była księgową. Po zwycięskiej walce z chorobą nowotworową postanowiła, że chce zbudować i pozostawić po sobie coś własnego, wyjątkowego. Zamarzyła jej się firma z prawdziwego zdarzenia - chciała zostać producentem kosmetyków naturalnych.

Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia
- Leśne RuNo i te kosmetyki powstały z marzeń i wiary, że nawet najgorsze rzeczy, które nas spotykają, można zamienić w dobro. Najdziwniejsze jest to, że udało mi się spełnić to marzenie – uśmiecha się Marzena Łukowska.

Postawiła sobie proste zadanie – stworzyć nowe miejsce z zupełnie nowym podejściem do naturalnych kosmetyków oraz pielęgnacji. Wszystko w oparciu o naturalne procesy fizjologiczne, wspierane wiedzą, odpowiednimi składnikami oraz technologią bazującą na nowoczesnej aparaturze i metodach godnych odnowy biologicznej XXI wieku.

Obecnie Leśne RuNo specjalizuje się w zabiegach z zakresu wellness i w kosmetyce. W ofercie salonu znajduje się pełen wachlarz zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych, a także zabiegów zdrowotnych.

Leśne RuNo to poniekąd odpowiedź na zmieniająca się pocovidową rzeczywistość. - Widzieliśmy, jak bardzo się zmieniają realia i że musimy wyjść temu naprzeciw – opowiada Marzena Łukowska. - Dlatego oprócz masażów i zabiegów kosmetycznych wprowadziliśmy dwie nowe usługi wzmacniające odporność, czyli tlenoterapię i krioterapię, a także własną markę kosmetyków naturalnych RuNo Cosmetics.

Leśno RuNo, czyli profesjonalni specjaliści, ekologia, komfort

- W ofercie są kremy, toniki, serum do twarzy oraz mydła. Ważna jest dla nas ekologia i jakość składów, stawiamy na innowacyjne i skuteczne składniki aktywne, a nasze produkty są naturalne, zamknięte w ekologicznych, szklanych opakowaniach – przekonuje Marzena Łukowska.
Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Jej zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i uczestniczą w szkoleniach i pokazach.

- Podczas wykonywania zabiegów dbamy o komfortową atmosferę, aby każdy zabieg był relaksujący i odprężający. Służymy też fachową poradą i pomagamy dobrać zabiegi tak, aby efekty i metody jego wykonywania spełniały oczekiwania naszych klientów – zapewnia Marzena Łukowska.

Leśne RuNo to magiczne miejsce, w którym można zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd, a przy tym odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Leśne RuNo oferuje miedzy innymi:

- Masaże
- Zabiegi odnowy biologicznej
- Zabiegi medycyny kosmetycznej
- Krioterapię
- Tlenoterapię

Leśne RuNo Day SPA Bytom
ul. Orląt Lwowskich 7A/12B
Kontakt i rezerwacja - tel. 510 191 909
E-mail: hello@lesneruno.com
https://lesneruno.com/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon