Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Niezwykłe jest to, jak Day SPA Leśne RuNo i kosmetyki RuNo pozwalają oderwać się od zwykłej rzeczywistości i miejskiego zgiełku. To jak przejście w inny wymiar, do miejsca pięknego i magicznego. Tak możemy się poczuć w domu, stosując pielęgnację, lub po prostu odwiedzając Leśne RuNo przy ulicy Orląt Lwowskich 7A/12B w Bytomiu.

Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Dobra kosmetyczka w okolicy to prawdziwy skarb. A gdy do profesjonalizmu dodamy przepiękne wnętrza, mamy pełną skrzynię skarbów.

Wejście do kamienicy przy ulicy Orląt Lwowskich 7 nie zapowiada jeszcze ogromnej niespodzianki, która na nas czeka w podwórzu. Wchodząc po kilku schodach i otwierając drzwi do Leśne RuNo Day SPA, wkraczamy w inny wymiar, do miejsca pięknego i magicznego, choć jeszcze niedawno straszył tu pustostan.

Wyszarpanie kilku minut z codziennej pogoni może zmienić wiele - według tej filozofii funkcjonuje Leśne RuNo Day SPA. Ciągle się gdzieś spieszymy, zwykle na nic nie mamy czasu - zawsze kosztem siebie. Wizyta w RuNo może zapewnić chwilę zapomnienia z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie relaksującej zieleni, klimat pełen bujnej roślinności, wyciszający fiolet ścian i drewniane dodatki przywołujące na myśl wdzięczność lasu, sprawiają, że można poczuć się lepiej niż na wakacyjnym wypoczynku wśród natury.

Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Najpierw było cenione i nagradzane Prettyyou, teraz zapraszamy do Leśnego RuNa

Leśne RuNo to salon z historią, który stale się rozwija i poszerza swoją ofertę. Od 2016 roku gabinet funkcjonował pod nazwą Prettyou przy ulicy Wrocławskiej, który zdobył tytuł najlepszego salonu kosmetycznego 2019 w Bytomiu w rankingu „Dziennika Zachodniego” oraz nagrodę Orłów Kosmetyki 2019 r.

Dwa lata temu właścicielka firmy Marzena Łukowska kupiła część zrujnowanej oficyny przy ulicy Orląt Lwowskich, bez okien. Praktycznie nie było w niej nawet podłóg.

- Remont był długi i miałam chwile zwątpienia. Ale warto było, bo aktualnie mamy pięknie odnowiony parter, gdzie działamy już jako Leśne RuNo, i przygotowujemy się do remontu pomieszczeń na piętrze, gdzie planujemy nasze biura i małe laboratorium – opowiada właścicielka salonu.

Leśne RuNo, czyli miejsce z zupełnie nowym podejściem do naturalnych kosmetyków oraz pielęgnacji

Co ciekawe, szefowa tego niezwykłego miejsca, Marzena Łukowska, przez całe zawodowe życie była księgową. Po zwycięskiej walce z chorobą nowotworową postanowiła, że chce zbudować i pozostawić po sobie coś własnego, wyjątkowego. Zamarzyła jej się firma z prawdziwego zdarzenia - chciała zostać producentem kosmetyków naturalnych.

Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia
- Leśne RuNo i te kosmetyki powstały z marzeń i wiary, że nawet najgorsze rzeczy, które nas spotykają, można zamienić w dobro. Najdziwniejsze jest to, że udało mi się spełnić to marzenie – uśmiecha się Marzena Łukowska.

Postawiła sobie proste zadanie – stworzyć nowe miejsce z zupełnie nowym podejściem do naturalnych kosmetyków oraz pielęgnacji. Wszystko w oparciu o naturalne procesy fizjologiczne, wspierane wiedzą, odpowiednimi składnikami oraz technologią bazującą na nowoczesnej aparaturze i metodach godnych odnowy biologicznej XXI wieku.

Obecnie Leśne RuNo specjalizuje się w zabiegach z zakresu wellness i w kosmetyce. W ofercie salonu znajduje się pełen wachlarz zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych, a także zabiegów zdrowotnych.

Leśne RuNo to poniekąd odpowiedź na zmieniająca się pocovidową rzeczywistość. - Widzieliśmy, jak bardzo się zmieniają realia i że musimy wyjść temu naprzeciw – opowiada Marzena Łukowska. - Dlatego oprócz masażów i zabiegów kosmetycznych wprowadziliśmy dwie nowe usługi wzmacniające odporność, czyli tlenoterapię i krioterapię, a także własną markę kosmetyków naturalnych RuNo Cosmetics.

Leśno RuNo, czyli profesjonalni specjaliści, ekologia, komfort

- W ofercie są kremy, toniki, serum do twarzy oraz mydła. Ważna jest dla nas ekologia i jakość składów, stawiamy na innowacyjne i skuteczne składniki aktywne, a nasze produkty są naturalne, zamknięte w ekologicznych, szklanych opakowaniach – przekonuje Marzena Łukowska.
Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Jej zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i uczestniczą w szkoleniach i pokazach.

- Podczas wykonywania zabiegów dbamy o komfortową atmosferę, aby każdy zabieg był relaksujący i odprężający. Służymy też fachową poradą i pomagamy dobrać zabiegi tak, aby efekty i metody jego wykonywania spełniały oczekiwania naszych klientów – zapewnia Marzena Łukowska.

Leśne RuNo to magiczne miejsce, w którym można zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd, a przy tym odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Leśne RuNo oferuje miedzy innymi:

- Masaże
- Zabiegi odnowy biologicznej
- Zabiegi medycyny kosmetycznej
- Krioterapię
- Tlenoterapię

Leśne RuNo Day SPA Bytom
ul. Orląt Lwowskich 7A/12B
Kontakt i rezerwacja - tel. 510 191 909
E-mail: hello@lesneruno.com
https://lesneruno.com/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Jak kupić dobry materac okladka

Jak kupić dobry materac?

Koncert Finiszowy 18. Edycji Festiwalu G.G. Gorczyckiego

Koncert Finiszowy 18. Edycji Festiwalu G.G. Gorczyckiego

ZAŁATW SPRAWĘ W BPK: przyłączenie nieruchomości do sieci wod.-kan.

Przyłączenie nieruchomości do sieci wod.-kan.

Ruszyły zapisy na letnie Półkolonie na Skarpie

Ruszyły zapisy na letnie Półkolonie na Skarpie

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź