Makijaż ślubny? Tylko w Make My Day – Make Up & Beauty

Przyszła Panna Młoda w dniu własnego ślubu pragnie wyglądać perfekcyjnie i nic w tym dziwnego. Przecież taka uroczystość zdarza się raz w życiu. Oczywiście priorytetem jest sukienka ślubna. Gdy zostanie wybrana, warto pomyśleć o detalach jak makijaż ślubny. Zwykle takie niuanse zostawia się na ostatni moment, a to spory błąd. Sezon weselny zbliża się coraz większymi krokami. Co za tym idzie, jeżeli Przyszła Panna Młoda marzy o idealnym makijażu, powinna już teraz rozglądać się za profesjonalną wizażystką. W Bytomiu jest ich całkiem sporo, ale z pewnością na uwagę zasługuje bytomski Make My Day Make Up & Beauty.

Poznaj Make My Day Make Up & Beauty

Make My Day Make Up & Beauty to nowo powstałe studio przy Placu Akademickim 1/1 w Bytomiu, obok którego płeć piękna nie może przejść obojętnie. Salon może i jest nowy, ale jego właścicielka - Martyna Grala-Ślęzak to tytan pracy i to z wieloletnim doświadczeniem.

Profesjonalnym makijażem oraz stylizacją zajmuje się od wielu lat. Swój warsztat szlifowała pod czujnym okiem najlepszych specjalistów w branży. Dobrym przykładem jest udział w kursie Biar Beauty. Zdobytą wiedzę, wykorzystała w praktyce o czym świadczą jej cudowne makijaże i zadowolone klientki. Co dokładnie znajduje się w ofercie studia?

Makijaż ślubny i wiele więcej

W Make My Day Make Up & Beauty przyszłe Panny Młode mogą zdecydować się na profesjonalny makijaż ślubny, dobrany do typu cery jak i ich indywidualnych potrzeb. Warto go poprzedzić makijażem próbnym, tworzonym na miejscu w studio, tak jak i inne pojedyncze makijaże. Dla Panny Młodej to taka „próba generalna”, przed najważniejszym dniem w swoim życiu.

No właśnie, ślub! Pani Martyna jest zawsze w gotowości. Właścicielka pracuje 7 dni w tygodniu i każda pora jest jej niestraszna. W dniu ślubu jest w stanie dojechać do grupy swoich Klientów, a na terenie Bytomia za dojazd nie pobiera dodatkowej opłaty.

Poza makijażem ślubnym do Make My Day Make Up & Beauty można zapisać się również na:

  • Makijaż dzienny,
  • Makijaż wieczorowy,
  • Makijaż do sesji fotograficznych (np. brzuszkowych, narzeczeńskich),

a nawet zabiegi kosmetyczne czy pielęgnacyjne jak peeling kawitacyjny. Z resztą pełną ofertą Make My Day Make Up & Beauty można znaleźć TUTAJ. Jeżeli ktoś planuje wesele w tym roku, a jeszcze nie ma wizażystki to z pewnością dobry moment, aby zapisać się na profesjonalny makijaż ślubny do Make My Day Make Up & Beauty.

Perfekcyjny makijaż? Oddaj się w ręce Make My Day Make Up & Beauty!

Make My Day Make Up & Beauty zaprasza!
Plac Akademicki 1/1
41-902 Bytom
Tel.: 663 004 209
E-mail: martyna.grala.mg@gmail.com
FACEBOOK | BOOKSY | INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon