Mamo, przyjdź na kawę. Agora Bytom przygotowuje akcję promocyjną z okazji Dnia Matki

Darmowa kawa, specjalny konkurs i mnóstwo inspiracji. Agora Bytom hucznie świętuje Dzień Matki. Jakie atrakcje dla mam przygotowało bytomskie centrum handlowe?

Mamo, przyjdź na kawę. Agora Bytom przygotowuje akcję promocyjną z okazji Dnia Matki

Zbliżający się Dzień Matki to okazja, aby docenić i podziękować wszystkim mamom za miłość i troskę, jaką obdarzają nas na co dzień. Pamięta o tym Agora Bytom, która 26 maja zaprasza wszystkie mamy na darmową kawę, a także przygotowuje konkurs, w którym do wygrania są specjalne upominki.

Kawowy Dzień Mamy

Kawa to idealny początek każdego dnia. Gorąca, na zimno, czarna lub z mlekiem – potrafi pobudzić, dodać energii do działania i uratować nawet najtrudniejszy dzień. Bycie mamą to nie lada wyzwanie, dlatego doładowanie kawową energią często jest niezbędne.

26 maja w Agorze na wszystkie mamy czeka darmowa kawa. Odebrać będzie można ją w kawiarni Tchibo na poziomie 0. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Doceniamy mamy za to, co robią dla swoich dzieci każdego dnia. Dlatego chcemy podarować im chwilę tylko dla siebie, z kubkiem gorącej i aromatycznej kawy w dłoni – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom, zapraszając do wzięcia udziału w akcji.

Jak odebrać kawę? Wystarczy, posiadać konto w aplikacji mobilnej Agory. Jest ona dostępna do pobrania bezpłatnie na telefony z systemem Android oraz iOS w serwisach Sklep Play i App Store. Po okazaniu zainstalowanej aplikacji każda mama może otrzymać kawę. Do wyboru latte, cappuccino, americano lub kawa czarna o pojemności 300 ml.

Aplikacja mobilna Agory to także wiele dodatkowych korzyści. W aplikacji można rejestrować paragony z zakupów, za które otrzymuje się procentowy zwrot w postaci Agora Monet. Agora Monety można wymieniać na specjalne nagrody, m.in. wejściówki na kręgle, desery lodowe, kosmetyki, biżuterię, książki, puzzle i zabawki.

Świętowanie online

Jeśli kawa dla mamy, to tylko w pięknej i eleganckiej filiżance. Agora na swoim Facebooku przygotowała także specjalny konkurs, w którym do wygrania są ceramiczne filiżanki z napisem „Mama idealna”.

Na fotografiach możemy uchwycić najpiękniejsze wspomnienia, dlatego zachęcamy wszystkich obserwujących do wzięcia udziału w konkursie i pokazaniu nam ulubionego zdjęcia ze swoją mamą – mówi Hanna Petters. Agora przygotowała 10 filiżanek, które czekają na autorów najciekawszych zdjęć.

Oprócz konkursu, na obserwatorów Agory czeka mnóstwo pomysłów na upominki dla mam. Galeria na swoim Facebooku przygotowała prezentownik z inspiracjami. Wszyscy, którzy jeszcze szukają idealnego prezentu, mogą sprawdzić polecane produkty i przyjść na zakupy. Oferta Agory Bytom to wiele sklepów, w których dzieci mogą znaleźć wymarzony prezent dla swoich mam, a mamy znaleźć chwilę relaksu – w kinie, w kawiarni lub na zakupach.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon