Masz ślubne zdjęcia dziadków? Zgłoś je do konkursu!

Domowe archiwa bytomian z pewnością kryją wspaniałe zdjęcia ślubne. Stowarzyszenie MyBytomianie zamierza stworzyć wyjątkową wystawę najpiękniejszych par, które na przestrzeni lat pobrały się w naszym mieście.

MyBytomianie
Konkurs zdjec slubnych

Inicjatywa towarzyszy Światowemu Zjazdowi Bytomian, który odbędzie się już po raz piąty w dniach od 9 do 11 września. Wcześniej jednak organizujące go stowarzyszenie przeprowadza konkurs najpiękniejszych fotografii ślubnych.

- Tak wiele rodzin posiada niesamowite historie miłosne. Być może, dorastając, mieliśmy okazję usłyszeć historie swoich dziadków, a może nawet zobaczyć zdjęcia. Zachęcamy was do podzielenia się z nami zdjęciami ślubnymi swoich krewnych - zachęca Stowarzyszenie MyBytomianie, organizator konkursu.

Konkurs ma bardzo ważny warunek: zgłaszane zdjęcia muszą przedstawiać pary, które zawarły przysięgę małżeńską w Bytomiu. Organizatorzy proszą, aby do zdjęć załączać opisy zawierające datę ślubu, ewentualnie nazwiska sfotografowanych osób, a także krótką historię, jak rozpoczęła się znajomość małżonków.

Wszystkie zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Rotunda, natomiast wśród uczestników zostaną rozlosowane bony podarunkowe. Specjalne jury wyłoni natomiast trzy najciekawsze fotografie z opisami, które zostaną dodatkowo nagrodzone.

Zdjęcia można wysyłać na adres mybytomianie@wp.pl lub przynieść osobiście do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu, która jest współorganizatorem konkursu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon