Szansa na przełamanie złej passy. Oglądaj Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra na żywo

Po koszmarnym początku nowego sezonu niebiesko-czerwoni mają teraz teoretycznie świetną okazję na przełamanie. W końcu grają na własnym terenie, a w dodatku z zespołem, który do tej pory prezentował się jeszcze słabiej.

D4 N7162

Przed sezonem chyba każdy oczekiwał, że po pięciu kolejkach Polonia Bytom będzie na szczycie III ligi. Rzeczywistość jednak okazała się brutalna. Drużyna Kamila Rakoczego na razie gra bardzo przeciętnie, nieskutecznie, a w dodatku zdobyła zaledwie cztery punkty.

Wokół drużyny zrobiło się gorąco, a cierpliwość kibiców wisi na ostatnim włosku. Na razie jednak nie ma stanowczych ruchów. Trener i piłkarze mają mecz ostatniej szansy, aby zacząć odbudowywać zaufanie fanów.

Lepszej okazji na przełamanie może już nie być. Polonia przede wszystkim po raz pierwszy w tym sezonie zagra na własnym terenie. Jedyny minus, że jeszcze bez wsparcia kibiców, bo spotkanie odbędzie się na obiekcie przy ul. Olimpijskiej, a tam stadion jest zamknięty dla publiczności.

W dodatku do Bytomia przyjeżdża beniaminek, który zdobył zaledwie trzy punkty. Karkonosze Jelenia Góra to nie jest drużyna, której poloniści powinni się bać. Chyba każdy oczekuje zwycięstwa i to w takim stylu, który nie będzie pozostawiać wątpliwości, kto tego dnia był lepszy.

Mecz Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra odbędzie się w sobotę 4 września o godzinie 16. Dobra wiadomość jest taka, że każdy będzie mógł zobaczyć to spotkanie na żywo w internecie i to w dodatku za darmo. Transmisja będzie na kanale Youtube, który znajdziesz TUTAJ.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon