Miasto

Nie będzie ciepłej wody w Bytomiu


Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. szykuje się do zabudowy nowego układu pomiarowego na magistrali. Inwestycja będzie prowadzona przez Fortum Silesia SA. Niestety, z tego powodu przez kilka dni nie będziemy mieli dostępu do ciepłej wody.

Reklama

Przerwa w jej dostawie nastąpi od poniedziałku 22 lipca do piątku 26 lipca. Jednakże tego dnia jeszcze nie wszyscy będą mogli korzystać z ciepłej wody, ponieważ w Miechowicach prace na magistrali potrwają nieco dłużej. Tam sytuacja powróci do normy dopiero 28 lipca. PEC zapewnia, że jeżeli prace uda się zakończyć wcześniej, dostawa zostanie od razu wznowiona.

Dodatkowych informacji w tej sprawie można uzyskać od dyspozytorów PEC Sp. z o.o. pod nr telefonu 32 388 73 02.

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (2 replies).

empirius Avatar
empirius odpowiedział w temacie: #185251 2019/07/13 23:02
Dodam że zamiast ciepłej wody leci zimna.
Jeśli ktoś się nie zorientuje to za zużycie zimnej wody zapłaci wg stawki za ciepłą.
Taki fun.
Tak robią od lat.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Passphrase Avatar
Passphrase odpowiedział w temacie: #185213 2019/07/10 22:25
Jak co roku, żadna nowość. Rok w rok w okresie wakacyjnym mieszkańcy Miechowic pozbawiani są na 2 tygodnie dostępu do wody. Tym razem jednak będzie chociaż zimna. I rok w rok są szalenie ważne powody ku temu, a praca służb odpowiedzialnych za ten stan rzeczy zaczyna się o godzinie 7 a kończy o 15. To też zadna nowość i nikogo dziwić nie powinna. Mamy nowych radnych, może chociaż jeden się zainteresuje tą sytuacją, bo nie jest ona normalna.

Reklama: