Miasto

McDonald’s przy dawnym stadionie Ruchu Radzionków otwarty!


Kulinarna mapa Bytomia wzbogaciła się o kolejny punkt gastronomiczny. W piątek, 29 listopad, otworzono kolejnego McDonalda.

Reklama

Restauracja znajduje się przy ul. Strzelców Bytomskich 230, a więc w pobliżu dawnego stadionu Ruchu Radzionków. Czynna jest codziennie od godz. 6.00 do 24.00. Menu śniadaniowe serwowane jest tu od poniedziałku do piątku do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11.00. W pozostałych godzinach z kolei dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé, a zmotoryzowani miłośnicy fast foodów z McDrive.

W sali pomieści się 100 osób

- Restauracja została urządzona w stylu o nazwie Alphabet, który żywą kolorystyką i wystrojem nawiązuje do klasycznych amerykańskich restauracji szybkiej obsługi. Wnętrze zostało utrzymane w kolorach czarnym, białym, żółtym oraz naturalnym drewnie – informuje Biuro prasowe McDonald’s Polska.

W sali jadalnej oraz strefie McCafé znajduje się łącznie 100 miejsc siedzących. Nie zapomniano także o najmłodszych bywalcach restauracji, dla których na zewnątrz zbudowano plac zabaw. Znajduje się tu także ogródek z 56 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych na 30 miejsc.

Czytaj dalej!

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.