Miasto

Nowe Netto przy ul. Strzelców Bytomskich już działa


5 grudnia sieć handlowa Netto otworzyła swój kolejny sklep w Bytomiu. Znajduje się przy ul. Strzelców Bytomskich 228 w Bytomiu.

Reklama

Jak zapowiadają przedstawiciele marki, placówka będzie funkcjonowała zgodne z założeniami konceptu 3.0. W nowo otwieranych sklepach Netto olbrzymi nacisk kładzie się na duży wybór świeżych warzyw i owoców, obecność produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO. W sklepach tych znajdziemy też strefę z produktami TO GO, gdzie kupimy szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także wypiekane na miejscu pieczywo.

- Otwarcia kolejnych placówek to efekt rozbudowy sieci handlowej Netto, prowadzonej kon-sekwentnie zgodnie z konceptem 3.0 – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Jest to jednocześnie ukłon w stronę klientów i ich potrzeb, ale również odpowiedź na zmieniające się trendy rynkowe. Pragniemy, aby zakupy w naszych sklepach były przyjemnym doświadcze-niem, dlatego poza bogatą ofertą wysokiej jakości produktów w niskich cenach, oferujemy komfortową i estetyczną przestrzeń. Jesteśmy przekonani, że tego typu działania i troska o klientów, pozwolą nam na umocnienie naszej pozycji jednego z liderów na rynku handlu deta-licznego – dodaje.

Dla swoich klientów sieć przygotowała szereg atrakcji oraz promocyjną ofertę sprzedażową – zarówno w dniu otwarcia, jak i przez cały weekend.

Netto Polska to duńska sieć handlowa, która obecna jest na polskim rynku od 24. W naszym kraju ma ok. 380 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne. W sumie zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

fot. mat. pras.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.