Miasto

Budownictwo mieszkaniowe w Miechowicach ma się dobrze. Powstają kolejne dwa budynki


Przy ul. Reptowskiej w Bytomiu-Miechowicach stanęły dwa nowe budynki wielorodzinne. Należą do Firmy Przemysłowo-Budowlanej Lechbud. Na przyszłych lokatorów czekają tu mieszkania bezczynszowe.

Reklama

Firma istnieje na polskim rynku od 1986 roku. Prowadzi m.in. remonty obiektów należących do wspólnot mieszkaniowych, ale na swoim koncie ma m.in. budowę gmachu mieszkalnego w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 64 – 64c czy budowę domów jednorodzinnych.

Nowo powstałe miechowickie gmachy ulokowano w malowniczej okolicy, ponieważ położone są w pobliżu lasu i stawu. Budynki wyposażonysą w windę, a na parterze znajdują się pomieszczenia gospodarcze. Na lokatorów czekają także miejsce parkingowe i garaże. Mieszkania posiadają przestronne balkony.

Zaprojektowano tu trzy rodzaje mieszkań: A – o metrażu 88,80 mkw, B- 46,99 mkw oraz C – 68,32 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli spersonalizować wnętrza według własnych pomysłów, bowiem jak podaje inwestor, sufity i ściany pokojów wykończone zostały tynkami gipsowymi bez gładzi. Z kolei w łazienkach, WC i kuchniach ściany wykończone tynkami cementowo-wapiennymi lub gipsowymi, przygotowane do położenia płytek. Zadbano też o estetykę i urządzono klatkę schodową, a oko będzie cieszyła zieleń przydomowa.

Koniec inwestycji zaplanowano na wiosnę 2020 roku.

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.