Miasto

Rozmowy o finansach i gospodarce. Cykl śniadań biznesowych wraca do Bytomia

Previous Next

Pandemia koronawiursa przeniosła część świata biznesu do Internetu. Spotkania, konferencje czy kolegia w formie online stały się codziennością. Są jednak pewne wydarzenia, których do sieci przenieść się nie da, bo najzwyczajniej - straciłyby swój sens. Chodzi chociażby o śniadania biznesowe. Po stopniowym odmrażaniu gospodarki, pierwsze z nich odbyło się w środę, 9 czerwca 2021 roku. 

Reklama

 Powrót do stołu

Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa, przed lockdownem prowadziła już podobne spotkania. Z uwagi na wspólne bezpieczeństwo i szereg pandemicznych ograniczeń, cykl został przerwany. Na szczęście, wszystko powoli wraca do normy. W minioną środę, członkowie BIPH i zaproszeni goście, mogli ponownie spotkać się i porozmawiać w towarzystwie najważniejszego posiłku w ciągu dnia. 

Wyjątkowi goście

Pierwsze śniadanie po pandemicznej rozłące, było okazją do rozmów z zaproszonymi do stołu gośćmi. Dla wszystkich członków BIPH, powrót do normalności, oprócz zdobycia nowej wiedzy i wymiany ofert czy propozycji to także wielka radość ze spotkań twarzą w twarz. Powoli wszystko staje się takie, jak dawniej. 

Na śniadanie zaproszono eksperta PKO Banku Polskiego, który opowiadał o inwestycjach finansowych w okresie pandemii oraz Panią Senator RP Halinę Biedę, która przekazała wiele informacji o gospodarce widzianej z perspektywy Senatu.

Cykl spotkań

Kolejne biznesowe śniadanie planowane jest na sierpień. Oprócz zaproszonych gości, w spotkaniach mogą brać udział wszyscy członkowie Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, po wcześniejszym zapisie. 

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone