Michał Kamiński gościem Pawła Kobylińskiego

W poniedziałek, 10 lipca o godz. 17:00, w gliwickiej Jazovii gościem Pawła Kobylińskiego będzie Michał Kamiński, wicemarszałek Senatu, doświadczony polityk, były sekretarz stanu Kancelarii Premiera i rzecznik prasowy Lecha Kaczyńskiego. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy mailowe: zapytania@pawelkobylinski.pl.

Michał Kamiński gościem Pawła Kobylińskiego

Michał Kamiński od lat jest związany z polityką. Swoją karierę rozpoczął jeszcze w latach 90. XX wieku. Pracował jako dziennikarz radiowy i prasowy, jednak już podczas wyborów prezydenckich w 1995 został rzecznikiem prasowym komitetu wyborczego Hanny Gronkiewicz-Waltz. Dwa lata później, w 1997 roku, został wybrany posłem na Sejm, a niedługo później stał się eurodeputowanym. W latach 2007-2009 pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Aktualnie Kamiński pełni funkcję wicemarszałka Senatu, jednak znany jest również z aktywnego komentowania sytuacji politycznej. Jest regularnie zapraszany do telewizyjnych programów publicystycznych.

10 lipca o godz. 17:00 w Centrum Kultury Jazovia w Gliwicach Michał Kamiński będzie gościem Pawła Kobylińskiego. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się mailowo pisząc na adres: zapytania@pawelkobylinski.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kobylinski

Lech Wałęsa gościem Pawła Kobylińskiego

Paweł Kobyliński poprowadzi debatę dot. budżetu obywatelskiego

P. Kobyliński - debata o budżecie obywatelskim

Kobylinski

Nie wszystko wolno wojewodzie...

Kobylinski jpg

Wszyscy płacimy za błędy PiS

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Wiemy, gdzie tupta jeż. Czwarta edycja Festiwalu Restauracji Śląskich rusza 22 września!

Czwarta edycja Festiwalu Restauracji Śląskich!