Mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych w SKARPIE BYTOM

Najmłodsi odliczają już dni do 6 grudnia, a SKARPĘ BYTOM Mikołaj odwiedzi kilka dni wcześniej. Obiekt zaplanował mikołajkowe niespodzianki dla dzieci w pierwszą sobotę miesiąca. Wśród atrakcji są m.in. malowanie twarzy ze świątecznych szablonów, tworzenie dekoracji choinkowych oraz bitwa na śnieżki. Obowiązują zapisy telefoniczne.

IMG 9378

Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM co roku przygotowuje inny program Mikołajek dla dzieci na początku grudnia. Dwa lata temu Mikołaj zjechał z prezentami z najwyższego punktu na ścianie. W ubiegłym roku obdarował dzieci łakociami po udekorowaniu pierniczków i zabawie z elfami. Tegoroczna mikołajkowa impreza zapowiada się równie ciekawie.

Świąteczne gry i zabawy

W tym roku o atrakcje zadba Rozbrykany Tygrysek, czyli zespół profesjonalnych animatorów, który zorganizuje kreatywne gry i zabawy. Uczestnicy wezmą udział m.in. w poszukiwaniu zagubionych kubków Świętego Mikołaja, prawdziwej bitwie na śnieżki i wspólnie ubiorą choinkę.

Pracownia świętego Mikołaja i malowanie twarzy

Na specjalnie przygotowanym stanowisku dzieci będą mogły wykonać ozdoby choinkowe z gotowych świątecznych szablonów. W programie jest też pisanie listów do Świętego Mikołaja z wykorzystaniem świątecznej papeterii i tworzenie rekordowo długiego łańcucha choinkowego. Nie zabraknie również stoiska, gdzie maluchy będą mogły skorzystać z malowania twarzy, a we wzorach znajdą się m.in. renifer, aniołek, śnieżynka, bałwanek czy Królowa Śniegu.

Zabawa w cenie wejściówki na ścianę

SKARPA BYTOM zaprasza dzieci w wieku od 3 do 9 lat na mikołajkowe wydarzenie już w pierwszą sobotę grudnia. Atrakcje będą dostępne w godz. 16-19 dla wszystkich dzieci, które skorzystają w tym dniu ze strefy Gryfnego Wspinania lub ściany. Koszt wejściówki to 25 zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 601 141 111.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon