Mistrzostwa Bytomia w Tenisie Stołowym

W kalendarzu imprez organizowanych przez OSiR Bytom utarło się już, że rok kończony jest z tenisem stołowym. Na Mistrzostwa Bytomia w Tenisie Stołowym OSiR zaprasza 13 grudnia do Hali na Skarpie.

Bytomski4 ping pong 1 original

Żaden fan tenisa stołowego nie może przepuścić takiej okazji. Tegoroczna edycja imprezy będzie bowiem wyjątkowa. Po raz pierwszy w naszym mieście uczestnicy turnieju amatorskiego będą mogli grać na nowych, w pełni profesjonalnych stołach użyczonych przez klub Carbo-Koks TTS Polonię Bytom.

Zawody organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy odbędą się w formule znanej z lat poprzednich. Zaplanowane zostały dwie sesje. W porannej do zmagań przystąpią uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Szczegółowe informacje o zawodach w tych kategoriach udzielają nauczyciele w-f w szkołach.

Natomiast sesja wieczorna przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych tenisistów stołowych. Kategoria Open rozpocznie swoje zmagania po godz. 17.00. Aby wystąpić w turnieju wystarczy wysłać swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto) na adres pingpong@osir.bytom.pl lub zapisać się w biurze zawodów na miejscu od 15.00 do 16.30.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Tenis: dwa medale Górnika w mistrzostwach Polski

Carbo-Koks Polonia Bytom na 4. miejscu w tabeli

Bytomski5 badminton 47 original

Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie

Tenisiści przegrali

Jiri Vrablik ograł CK Polonię Bytom

Bytomski4 1386746812

Carbo-Koks Polonia Bytom wygrywa u siebie

Bytomski4 1385559175

Wygrana Carbo-Koks TTS Polonia Bytom