Młodzi wandale okradli samochód przy ulicy Alojzanów. Ich niemoralny uczynek uwieczniły kamery

Przy ulicy Alojzanów grupa młodych chłopców postanowiła dokonać kradzieży. Nastolatkowie dostrzegli, że zaparkowany na poboczu samochód jest otwarty. Chłopcy weszli do środka i wynieśli z niego najbardziej wartościowe przedmioty. Ich dokonanie uwiecznił monitoring zamontowany przy jednej z posesji.

FB Łukasz Daćków
Młodzi wandale w Bytomiu

Bytom. Nastolatkowie okradli samochód przy ulicy Alojzanów

Do zdarzenia doszło w środę, 9 sierpnia. Kilka minut po godzinie 17.00 trzech nastolatków zauważyło, że samochód marki Audi stoi na poboczu ulicy Alojzanów otwarty. Młodzi bytomianie postanowili to wykorzystać. Początkowo tylko otwierali drzwi samochodu. Jednak po kilku sekundach postanowili wynieść wartościowe wyposażenie pojazdu.

- Nastolatkowie ukradli ładowarkę, uchwyt i drobne pieniądze. Zniszczyli schowek i podłokietnik. W tej sprawie nie chodzi o sam akt kradzieży, ale o to, że dokonali tego bardzo młodzi chłopcy - mówi właściciel pojazdu.

Obecnie wiadomo, że kradzieży dokonało trzech chłopców prawdopodobnie w wieku 9 i 13 lat. Tożsamość trzeciego nie została jeszcze ustalona. Właściciel pojazdu udostępnił zapis z kamer monitoringu, na którym widoczne są twarze nastolatków. Osoby, które posiadają informacje w sprawie proszone są o kontakt pod numerem telefonu 698-026-754.

Dewastacja placu zabaw Bytom

Może Cię zainteresować:

Plac zabaw w Bobrku został zdewastowany. Wandale zniszczyli i podpalili urządzenia zabawowe

Autor: Martyna Urban

04/08/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon