Moc prezentów na 12 lat Agory Bytom. Dla wszystkich klientów przygotowano wyjątkowe nagrody

Urodziny Agory Bytom są zawsze okazją do świętowania. W tym roku multigaleria kończy 12 lat. Dla wszystkich klientów przygotowano wyjątkowe nagrody. Do zdobycia są między innymi bilety do kina i bony podarunkowe o wartości 100 zł.

Moc prezentów na 12 lat Agory Bytom

Już 15 listopada cały Bytom będzie świętować urodziny Agory - szczególnego miejsca na mapie miasta. Jak co roku w planie wydarzenia przewidziano liczne atrakcje. Dla klientów galerii będzie to szansa na wzięcie udziału w specjalnie przygotowanych promocjach.

- Zapraszamy wszystkich do świętowania razem z nami. Tegoroczne, dwunaste urodziny to wydarzenie, które chcemy celebrować wspólnie z bytomianami. To przecież oni tworzą to miejsce – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – W dniu urodzin przygotowaliśmy wiele niespodzianek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie - dodaje.

Bony dla pierwszych stu Klientów

W planie są liczne nagrody, przewidziano m.in. bony podarunkowe o wartości 100 zł dla pierwszych 100 osób które 15 listopada zrobią zakupy w centrum handlowym. Będzie można je wykorzystać przy zakupach za minimum 200 zł i przy zeskanowaniu paragonu w aplikacji mobilnej. To jednak tylko część atrakcji. Co jeszcze czeka klientów Agory?

Nagroda za aplikację

Każdy, kto w dniach 7-15 listopada zainstaluje dedykowaną aplikację Agory Bytom na telefon, zyska szansę na zdobycie nagród na start, czyli pojedynczych biletów do kina. Będzie można je odebrać w punkcie informacyjnym Agory w dniach 7-15 listopada 2022 r.

Aplikacja mobilna Agora Bytom dostępna jest do pobrania na telefony z systemem Android oraz iOS. Konto w aplikacji można założyć również poprzez stronę internetową Agory Bytom w zakładce

„Program lojalnościowy”. Posiadanie go jest warunkiem koniecznym do zdobycia nagród i wzięcia udziału w promocji.

Więcej na: www.agorabytom.pl

Facebook || Instagram

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Glowne zdjecie

Jak wyglądąć stylowo za niewielkie pieniądze?

Kołobrzeg Re:Generacja plaża

Kołobrzeg. Odkryj jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Zdjęcie główne Odra

Sulechów – historyczna kraina, winem płynąca

Wakacje w mieście Pruszcz Gdański

Atrakcyjne lato nad morzem? Pruszcz Gdański zaprasza!

Gmina Cisne Zdjęcie Główne

Cisna – urokliwa miejscowość w samym sercu Bieszczad

Międzyzdroje panorama

Międzyzdroje - miasto w którym każdy znajdzie coś dla siebie

Warsztaty foto1

Ferie zimowe w Plejadzie – na wesoło i twórczo!