Katowice: "Na Koszutce" - powstaje Nowoczesne Osiedle

Rozglądasz się za nowym mieszkaniem w sercu Górnego Śląska? Jeśli szukasz miejsca do życia z dobrą infrastrukturą, dostępem do perspektywicznych pracodawców i bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych – wybierz Katowice. Interesuje Cię bliskość centrum tego miasta? Cóż, w takim wypadku obowiązkowo musisz poznać osiedle mieszkaniowe, które właśnie powstaje na Koszutce.

Dogodna lokalizacja przy Parku Wełnowieckim

Szukasz nowego lokum w Katowicach i bardzo zależy Ci na lokalizacji? Z jednej strony chcesz mieć dostęp do infrastruktury, którą oferuje miasto, ale z drugiej poszukujesz ciszy i spokoju? Właśnie powstaje odpowiednie miejsce dla Ciebie. Nowoczesne Osiedle na Koszutce powstaje przy ulicach Słonecznej oraz Korfantego, a więc nie w ścisłym centrum miasta, a na jego uboczu. Okolica inwestycji oferuje jednak mieszkańcom wszystko, czego mogą potrzebować do komfortowego i wygodnego życia. W najbliższym otoczeniu znajdują się przedszkola, szkoły, apteki i punkty handlowo – usługowe. Inwestycja położona jest przy Parku Wełnowieckim.

Nie można zapomnieć o słynnym Spodku czy NOSPRze - z Nowoczesnego Osiedla na Koszutce możesz dotrzeć tam samochodem zaledwie w kilka minut. Nie posiadasz samochodu? To też nie problem! Ta lokalizacja jest doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta! To doskonałe rozwiązanie dla rodzin oraz singli, którzy lubią być w centrum kulturalnych wydarzeń. Czego chcieć więcej?

Poznaj Nowoczesne Osiedle na Koszutce

Dogodna lokalizacja to jedno, ale co jeszcze do zaoferowania ma samo osiedle? Nowoczesne Osiedle na Koszutce zostało uniwersalnie zaprojektowane, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób potrzebujących spokojnego lokum, a także pod inwestycję. W budynkach mieszkalnych o ciekawym designie, nie brakuje nowoczesnych rozwiązań. Bliskość parku oraz ogródków działkowych, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne tereny rekreacyjne sprzyjają zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości.

Przyszli lokatorzy mogą wybrać jedno z 132 mieszkań o powierzchni od 28 do 80 m2. Lokale o funkcjonalnym układzie, dają wiele wariantów aranżacji. Każde mieszkanie posiada taras, balkon lub loggie. Ciekawym rozwiązaniem są również punkty usługowe, które zostaną utworzone w jednym z trzech budynków osiedla. Tym samym mieszkańcy inwestycji będą mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Zainteresowany? Nie czekaj i skontaktuj się z deweloperem Wawel Service, który odpowiada za tą niezwykłą inwestycję w sercu Górnego Śląska.

Nowoczesne Osiedle na Koszutce - to miejsce, w którym warto zamieszkać!

Wawel Service Developer
ul. Opolska 10
40-084 Katowice
Tel: 32 441 61 45
E-mail: sprzedaz@wawel-service.pl
WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon