Największe przeboje Pink Floyd na żywo w Beceku już 11 października

Nie lada gratka dla fanów jednego z najlepszych zespołów w historii muzyki, czyli Pink Floyd. Tribute band Pink Floydów, Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, wystąpi w Bytomskim Centrum Kultury już w poniedziałek 11 października. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży.

Kultowy zespół Pink Floyd dorobił się rzeszy tribute bandów, czyli zespołów grających jego przeboje na żywo. Jednym z najlepszych jest Another Pink Floyd. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przenosi za każdym razem wszystkich widzów w świat Pink Floyd, którego nie można poczuć w ten sposób słuchając jedynie płyt.

Koncert Another Pink Floyd Show,
11 października, godz. 20.00
Bytomskie Centrum Kultury, plac Karin Stanek 1
Bilety: 70-90 zł, dostępne m.in. na https://www.becek.pl/program/s...

Zespół Another Pink Floyd w zeszłym roku świętował 25-lecie rocznicę wydania koncertowej płyty „P.U.L.S.E”. Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat 90.

Podczas koncertu w Bytomiu 11 października zespół Another Pink Floyd postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości, na jakie pozwala miejsce występu.

To zaawansowane widowisko od strony technicznej. Rozmowy na szczeblu technicznym trwały nieprzerwanie od dłuższego już czasu. Czas montażu oświetlenia, nagłośnienia i elementów inscenizacyjnych planowanego "widowiska" zajmie prawie dwie doby!

Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą która pojawiła się na trasie "Pulse". Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo:

  • "Shine On You Crazy Diamond",
  • "Sorrow, What Do You Want From Me",
  • "High Hopes",
  • "Great Gig in the Sky".
Pink Floyd

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon